עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
  עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
חדרה שלנו
יום ב', ח’ באייר תשע”ח
    דף הבית  |  חדשות ופרשנות  |  חדשות חדרה  |  הגנת הסביבה  |  עיריית חדרה  |  ישובי הסביבה  |  פוליטיקה  |  חינוך - בתי ספר  |  תחבורה ותשתית  |  בריאות  |  גימלאיים ורווחה  |  תכנון ובניה  |  אור עקיבא  |  גבעת אולגה  |  פלילים ומשפט  |  זהות יהודית  |  חדוה יחזקאלי  |  יחד - טל אליהו  |  בחירות 2018  |  תרבות ואומנות  
תגובות: 0   צפיות: 6
משה כחלון הגיע לטקס הממלכתי בחדרה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל
במישור הלאומי אמר כחלון כי "מדינת ישראל לא תאפשר הקמת בסיס איראני קדמי בגבול הצפון ובוודאי שלא פגיעה בריבונותה על ידי ארגוני טרור במסווה אזרחי בגבול הדרום".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 213
 
חדרה הטקס המרכזי לציון ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ברחבת "יד לבנים"
טקס הזכרון לזכר חללי מערכות ישראל ברחבת יד לבנים אל מול עמודי הזיכרון הדולקים. בתום הטקס נערך ערב מרגש שכולו שירי זכרון, סיפורים וגעגועים בליווי מוזיקלי. האירוע מתקיים מזה שנים רבות בשיתוף בית "יד לבנים" ברחבת עמודי הזיכרון והוא מתחיל זמן קצר לאחר סיומו של האירוע המרכזי.
תגובות: 0   צפיות: 311
 
חדרה : ששת אבוקות הזיכרון הודלקו הערב, יום השואה והגבורה
ששת אבוקות הזיכרון הודלקו הערב, יום השואה והגבורה בו השתתפו רבים מתושבי העיר לזכר ששת מיליון היהודים שניספובליווי בני נוער הדליקו נציגי הניצולים את ששת משואות הזיכרון לזכר היהודים שניספו בשואה. הטקס העירוני המרכזי התקיים כבכל שנה ברחבת "יד לבנים" ונפתח בשעה 20:00 בדקת דומייה. לאחר תפילת אל מלא רחמים נשא ראש העיר צביקה גנדלמן דברים. את המשואות הדליקו ששת ניצולי שואה ובני נוער ביצעו קטעים אומנותיים.
09:14 (12/04/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 351
 
נעצר תושב אור עקיבא דני ביטון בחשד לעבירות מין
שמו נקשר בעבר בפרשיה ידועה במדינה והוא שוחרר לפני כשנה ממאסר.אנחנו בהלם", אמר אדם המקורב לחשוד ובת זוגו. "היינו בטוחים שכל הסיפור הזה מאחוריו ושהוא למד לקח בעת שישב בכלא." דני ביטון הוא אביו של הזמר אייל גולן צילום (שלומי גבאי)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 422
 
מנכ"ל חדש לחברה הכלכלית חדרה
דירקטוריון החברה הכלכלית אישר את מינויו של שי ארנט-כהן אשר זכה במכרז לתפקיד המנכ"ל.ארנט-כהן, בן 52, עורך דין בהכשרתו, בעל תואר ראשון במשפטים (עם התמחות בכלכלה) ותואר שני במנהל עסקים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 214
 
 
 
 
 
גן בשכונת חפציבה על שמו של בן המקום טירן ארזי
טירן נפל בקרב ב-9 באפריל 2002, כאשר נכנס בראש לוחמים לתוך סמטה והיה הראשון שנורה ונהרג. בקרב זה נפלו עוד 12 חיילים. בן 33 היה בנופלו. הותיר אחריו אישה, ילדים, הורים, אחים ואחות. על הגלעד שהציבו הוריו של טירן בגן הציבורי, חרותים סביב שמו גם שמותיהם של 12 חבריו שנפלו עמו בקרב.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 341
 
חברת אמירי גן סללה כביש פיראטי על צינורות דלק
בית משפט השלום בחדרה הוציא צו מניעה כנגד סלילת כביש שעובר לכאורה על תשתיות הולכה של דלקים. הצו הוצא על ידי ידי השופט אלכס אחטר, לבקשת חברת תשן (תשתיות נפט) וחברת קצא"א (קו צינור אילת אשקלון) בטענה שהכביש נבנה לכאורה ללא היתר בנייה וללא רשות תוך סיכון חיי אדם. (כלכליסט ליאור גוטמן 25/3/18)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 642
 
המדינה לבג"צ: יוחלפו חברי האסיפה בחדרה
המדינה השיבה לבג"צ בעתירה שהוגהש נגד התמודדותו של הר ישראל מאיר ביטון לתפקיד רב העיר חדרה: "התמונה בכללותה מלמדת על זיקה מסוימת של חברים באסיפה הבוחרת למועמד"
קרא עוד...
11:07 (22/03/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 613
 
 
שער מנשה עבר קרדיטציה ויקבל-תו תקן של ארגון ה-JCI
מנהל שער מנשה פרופ' אלכסנדר גרינשפון: "התהליך המורכב שעברנו חשף 'גאוות יחידה' שאני מאוד גאה בה, והראה כמה העובדים שלנו מחוברים למרכז ומחויבים להצלחתו ולשיפור מתמיד של הליכי העבודה בו. אני מודה לכל אחת ואחד מהם"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 1275
 
ראש העירייה אירח בלשכתו תלמידות ממגמת התקשורת בתיכון חדרה
על שאלת התלמידות בדבר העבודות המתבצעות במתחם מיקס להקמת בית קולנוע, אמר גנדלמן כי לעירייה אין קשר עסקי למבנה. ראש העירייה הביע שמחה על כך שהיזמים מצאו לנכון לפתוח קולנוע בחדרה, וציין כי הוא מקווה שתושבי חדרה יידעו לפרגן למתחם הקולנוע שיוקם
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 805
 
תלמידי בית ספר גלים מחדרה במיזם הארצי "הלב זוכר"
במסגרת המיזם, שיצא לדרך לציון שנת ה-70 למדינת ישראל, עוצבו 23,545 לבבות קרמיקה אדומים (כמספר חללי מערכות ישראל), אשר לקראת יום הזיכרון תשע"ח יונחו בשורה ארוכה מחוץ ולתוך מרכז יצחק רבין לחקר ישראל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 161
 
נדב הדר נבחר לתפקיד מהנדס העיר חדרה
בעקבות פרישתו הצפויה בקרוב של המהנדס נועם גרייף בחרה עיריית חדרה בנדב הדר שיחליפו בתפקיד מהנדס העיר חדרה. הדר המשמש כיום מהנדס מועצה מקומית זיכרון יעקב, בעל תואר LL.B במשפטים באוניברסיטת חיפה, ותואר B.Sc בהנדסה אזרחית בטכניון, עם התמחות בתחבורה ובחומרי בנייה. בעבר עבד גם כמהנדס פרויקטים, וכמנהל תחום הנדסה במשרד מבקר הפנים של רכבת ישראל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 510
 
נציגי הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה והמגבית היהודית ביקרו בחדרה
נציגי הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה ביקרו בחדרה והשתתפו בישיבת עבודה שנועדה לבחון אפשרויות לשיתופי פעולה וסיוע בפרויקטים קהילתיים בעיר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 146
 
עיריית חדרה פינתה מפארק הנחל כ-100 טון פסולת שנסחפה אל גדות נחל חדרה
הגוף האחראי הוא רשות הניקוז והנחלים, הממונה על הטיפול בנחל חדרה, כולל ניקוז, הגנה מפני שיטפונות, שמירה על איכות המים, הוצאת מזהמים ופיתוח סביבת הנחל. הגוף הממונה על ניקיון הפארק ופיתוחו הוא כאמור החברה לפיתוח תיירות חדרה "נחלים".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 323
 
סרטון הומוריסטי שנועד לעודד סטודנטים להיעזר במתחם הלמידה שנפתח במרכז הצעירים העירוני
נבחרי ציבור של עיריית חדרה, ראש העירייה צביקה גנדלמן, סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי, סגן ראש העיר רומן גישר, הוכיחו שהם ניחנו בחוש הומור מפותח, לאחר שגילמו סטודנטים בתקופת מבחנים בסרטון שצולם במרכז הצעירים העירוני "טורבינה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 217
 
תושבים מתנגדים להקמת מלון ’רמדה’ במעיין-צבי
מלון ’רמדה’ יוקם על-פי התכניות, על שטח של 12 דונמים על-ידי חברת ’אמירי גן’ בהנהלתו של היזם עודד תורג’מן בהשקעה של כ-150 מיליון ש"ח, וזאת לאחר שכבר התקבלו האישורים הדרושים, מהמועצה המקומית והוועדה לתכנון ובנייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 323
 
חדרה תוכנית חינוך פיננסי, "משקיעים בעתיד"
במרכז הצעירים מסבירים כי, המציאות הכלכלית מציבה אתגרים חדשים, שבגינם נאלץ האזרח הישראלי הממוצע להתמודד עם עשרות החלטות כלכליות שאף אחד לא לימד אותו לנהל: לקיחת משכנתא, ניהול פריסות תשלומים (כרטיס אשראי)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 892
 
 
 
תושבת חדרה אישום: זייפה מאות משכורות וגנבה מאות אלפי שקלים
מכתב האישום המתוקן, שהוגש באמצעות עו"ד יניב זוהר ועו"ד שני בן גיגי, עולה כי הנאשמת עבדה בין השנים 1998 - 2010 בחברה גדולה ובמסגרת תפקידה אישרה מדי חודש את שעות עבודתם של העובדים שהועסקו על ידי החברה. היא נאשמת כי במהלך השנים 2004 - 2010 זייפה כ-325 תלושי משכורת, כאשר סך כספי הגניבות עמד על שיעור של כ-760 אלף שקל
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 137
 
 
עלייה במספר יחידות הדיור הנבנות בחדרה
מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון שיבח את העבודה המתבצעת בגף ההנדסה והדדיש שזו השנה השלישית ברציפות שעובדי האגף עובדים בתפוקה של למעלה מ-1000 יחידות דיור בשנה, וזאת במקביל להכנסת מערכת מקוונת לפעילות האגף.
10:09 (11/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 161
 
 
אושרה בקשתן של עיריית חדרה והמועצה אזורית מנשה להחלפת שטחים ביניהן,
המהלך התבצע בהסכמה ובשיתוף פעולה של שתי הרשויות, עיריית חדרה ומועצה אזורית מנשה, אשר ביקשו לתקן ולשנות את תחום השיפוט שלהן עבור שטח בהיקף של כ-2,600 דונם.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 617
 
הרב ישראל מאיר ביטון,תגובה שבשל עתירה נגדו לבג"צ, נדחו הבחירות למשרת רב העיר בחדרה
מלשכת הרב ביטון נמסר בתגובה: "אנו מברכים על החלטת היועמ"ש על מנת שנוכל להוכיח כי מדובר בטענות סרק של המתלונן הסדרתי מר ידידיה בנימין אשר רודף את הרב ישראל ביטון ומשפחתו למעלה מעשור לאחר שפוטר מניהול מוסדותיו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 388
 
 
צוות השקיפות בעיריית חדרה השתתף בדיון בכנסת
חוק חופש המידע, ובחלקם על סטנדרטים של שקיפות והנגשת מידע לציבור. סטנדרטים אלה הם למעלה מהדרישה שבחוק, ונבדקים בכ-100 ממדינות בעולם במסגרת פעילות עמותת שקיפות בינלאומית, אשר עמותת שקיפות ישראל היא חלק ממנה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 261
 
 
הסדרת איסוף פסולת אלקטרונית הצעה לסדר של סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי
לדברי יחזקאלי, הממונה על תיק איכות הסביבה, בבתים רבים ישנה פסולת אלקטרונית המיועדת להשלכה, כמו מכשירי טלוויזיה, טלפונים סלולריים, מחשבים, מדפסות, פקסים וכדומה. כדי לאסוף פסולת זו למקום בטוח, שם תטופל הפסולת ותמוחזר, יש לדאוג להסדרת מערך איסוף והובלה למתקן קצה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 196
 
יו"ר המכהן איציק יצחקי נבחר ברוב קולות לעמוד שוב יו"ר מועצת העובדים
עובדי עיריית חדרה הביעו אמון מוחלט ביו"ר הוועד איציק יצחקי לאחר שבבחירות לוועד העובדים שהתקיימו אתמול הוא זכה ברוב קולות ביחד עם הרשימה שהוביל. ללא ספק מדובר בהבעת אמון
קרא עוד...
13:05 (01/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 328
 
חיים ללא אלימות בחדרה
ההצגה "הגט" הועלתה בחדרה כאירוע מסכם לציון היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים, ביוזמת תוכנית "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון הפנים, ובשיתוף עיריית חדרה, המרכז לשלום המשפחה של אגף הרווחה,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 166
 
 
מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב ומנהל המחוז ד"ר סער הראל סיירו במוסדות חינוך בחדרה
מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, מלווה במנהל מחוז חיפה ד"ר סער הראל, סייר בחדרה וערך פגישת עבודה עם ראש העיר צביקה גנדלמן ועם מנהלת אגף החינוך סיגלית איציקוביץ.
10:59 (11/04/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 21
שדרוג מקיף בגן המייסדים חדרה
לדברי יו"ר עמותת ידידי יד לבנים אהרון קמינגר, בפגישה שהתקיימה בתחילת הקדנציה בין ראש העיר צביקה גנדלמן ומנכ"ל העירייה יעקב זיגדון עם האמן דני קרוון, אדריכל הנוף צבי דקל ונציגיי עמותת ידידי יד לבנים, הובטח כי העירייה תסייע ככל הניתן לשדרג את גן המייסדים ויד לבנים. ואכן, מעבר לסיוע והתקציב השוטף שמעבירה העירייה מדי שנה, הנחה ראש העיר גנדלמן להקצות תקציב ייחודי לעבודות השדרוג
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 14
ברית ערים לאיכות חיים וסביבה שהשיק פורום ה-15, בטקס במעמד השר להגנת הסביבה
העיריות שהצטרפו לתוכנית מתחייבות לשורה ארוכה של צעדים שמטרתן לקדם עירוניות, קיימות ואיכות סביבה בששה תחומי פעילות: אנרגיה ובנייה, תחבורה בעיר, פסולת וצריכה, המרחב העירוני,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 112
יום האישה הבינלאומי
בעיריית חדרה מכהנות נשים רבות בתפקידים בכירים. הבכירות ביותר הצטלמו עם ראש העירייה לציון יום האישה: סגנית ראש העירייה חדוה יחזקאלי, היועצת המשפטית עו"ד שרון אנגל, מבקרת העירייה יוכי דהן, מנהלת אגף מטה ומנהלה אורלי נגר, מנהלת אגף פניות הציבור יהודית אסולין, מנהלת אגף הרווחה זיוה היימברג, מנהלת אגף החינוך סיגלית איציקוביץ, מנהלת אגף הון משאבי אנוש דגנית זילבר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 204
כ-40 מיליון שקלים יושקעו בהקמת הקאנטרי בחדרה
קבוצת הולמס פלייס, שזכתה לפני כשנה במכרז לתכנון, הקמה, והפעלה של קאנטרי קלאב בחדרה, בחרה קבלן ביצוע להקמת הפרוייקט. מנכ"ל קבוצת הולס פלייס מגדירה את הפרוייקט שיוקם בחדרה כפרוייקט הדגל של החברה, וציינה כי העבודות מתוכננות להתחיל בחודש אוגוסט הקרוב ויימשכו כשנה וחצי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 181
חשד קצין צהל דרס למוות רוכב אופניים
חשד כי תושב חדרה בן 29, קצין בצבא, דרס למוות רוכב אופניים בתאונה שאירעה הבוקר בצומת העוגן בכביש 4 לכיוון דרום. מותו של רוכב האופניים נקבע במקום. כוחות משטרה ובוחני תנועה הגיעו למקום וחסמו את כביש 4 בצומת רופין לכיוון צפון לתנועת כלי רכב.
קרא עוד...
10:50 (11/03/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 186
ישיבת מועצה ראשונה במרכז מבקרים בה"ס" אחד העם"
באווירה חגיגת קיימה מועצת העיר ישיבת מועצה ראשונה באולם רחב הידיים של בית ספר "אחד העם", שהיה בית הספר הראשון בחדרה ועבר בשנה האחרונה עבודות שיקום נרחבות לשימורו. בית הספר נפתח לראשונה בשנת 1922 על-ידי הנציב הבריטי סר הרברט סמואל
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 220
מתחם המסחרי "מול החוף" בחדרה. חברת אמירי גן בשלבי סיום
מתחם "מול החוף", הסמוך לכביש החוף ולתחנת הרכבת חדרה מערב, תוכנן על ידי אדריכל אבנר ישר, יכלול כ-40 אלף מ"ר של מסחר בסגנון של מדרחוב אירופאי, כולל "Fashion street mall" שישתרע על פני שתי קומות וכן שוק אוכל. מעל המתחם ייבנו כ 60,000 מ"ר שטחי משרדים
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 296
לוחמי פלחה"ן הגיעו לפעילות התנדבותית במית"ר "נירים" חדרה
עמותת "נירים" הוקמה לזכרו של ניר קריצ'מן, לוחם שייטת בן חדרה שנפל בפעילות מבצעית בשנת 2002. המשפחה וחבריו לשייטת החליטו להנציחו באמצעות עמותת "נירים" שמטרתה להוות מסגרת אלטרנטיבית לנערים שנפלטו מהמסגרות המסורתיות, תחת המוטו: יוצרים הרפתקה המביאה לשינוי.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 88
נשים יוצרות שינוי בחדרה
הקמפיין נועד לקרוא לנשים ולגברים כאחד לקום, לצאת ולרקוד כדי להעלות את המודעות וליצור שינוי חברתי. לקום: להיענות לקריאה ולמחאה להפסקת האלימות; לצאת: לקיחת אחריות אישית וכוללנית לשינוי מהותי בחברה;
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 71
העיר חדרה בהגירה חיובית
על-פי נתוני משרד הפנים המתייחסים לרבעון השני של 2017 חצתה חדרה את קו 100 אלף תושבים, ומונה 100,147 תושבים, נכון לחודש יוני. מדובר בעלייה של 559 תושבים לעומת הרבעון הראשון, לפיו מנתה חדרה 99,588 תושבים נכון למרץ 2017.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 79
מנכ"ל רשות הניקוז והנחלים "לבצע הגנה על העיר חדרה מפני שיטפונות"
אלמון הבהיר כי לאחר ההצפות בשנת 2013 הזמינה רשות הניקוז והנחלים תכנון להסדרת נחל חדרה מכביש 2 ועד אזור גרנות. בשנה שעברה, עוד בטרם הושלם התכנון, הוחלט ברשות הניקוז להתחיל בביצוע, למרות התנגדויות בירוקרטיות וקשיים שעמדו בפניה. "אמרתי למפקח רשות הניקוז: קח צוותים ותתחיל לבצע, כי אנחנו חייבים להגן על העיר חדרה", עדכן אלמון.
קרא עוד...
10:57 (30/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 133
"מראות שחוזרים בכל חורף"בחדרה
"מראות שחוזרים בכל חורף": תושבים בחדרה מתאוששים מנזקי ההצפותדיירי רחובות הסמוכים לנחל חדרה ספגו בפעם השנייה מאז 2013 נזקים עקב מערכת הגשמים, כשרחוב אחד הוצף עד לגובה של 1.4 מטרים. "הרשויות צריכות לדאוג להרחבת הנחל שעולה על גדותיו, התרענו על כך בעבר"
קרא עוד...
10:18 (28/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 101
פרויקט פינוי בינוי במסגרת התחדשות עירונית חדרה
חברת TOWERS החזקות ויזמות בע"מ הינה חברה שמובילה בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38 ופינוי בינוי. עיקר העשייה במרכז העיר. החברה מתכננת ובונה בקפידה שלב אחר שלב ובליווי אישי לדירים. בוחרת בעיצוב במתקדם פרויקט TOWERS הגיבורים צילום: הדמיה
קרא עוד...
11:07 (19/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 328
עיריית חדרה אירחה קבוצת סטודנטים מתוכנית עתידים "צוערים לאסטרטגיה ותכנון אורבני" בטכניון.
בהובלת זיגדון התקיים המפגש שבמהלכו שאלו הצוערים וקיבלו הסברים על דרכי ניהול של העירייה, על מערך התכנון, על השירות הציבורי ונושאים רבים נוספים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 229
נחנך הפארק בשכונת עין הים
פארק הים משתרע על שטח של 17 דונם בין מגדלי המגורים בשכונה. בתכנון הפארק הושם דגש על הקירבה לים, ולכן גם הקו המוביל בתכנון היה מים. במסגרת קו זה כולל הפארק נביעה בשטח גבוה הצופה על כלל הפארק, וכן אזור ג'טים, מים קופצים, ובילוי במתחם המזרקות. אפילו האשפתונים שהותקנו בפארק עוצבו בהשראת הים בצורת דולפינים, לעידוד שמירה על ניקיון הפארק וסביבתו.
קרא עוד...
10:05 (11/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 94
אושרה הסדרת השייט בנחל חדרה
השייט יתאפשר באמצעות השכרת כלי שייט או כלי שייט פרטיים. לא ישכיר אדם כלי שייט בנחל אלא על-פי היתר להשכרה שיינתן בכפוף להצגת הרישיונות הנדרשים, לרבות רישיון על-פי חוק רישוי עסקים, ביטוח וכדומה.
11:10 (04/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 161
אתר לאומי יוקם על שרידי מעברת אגרובנק
לקראת שנת 1961 פעלה עיריית חדרה לפנות את 130 המשפחות האחרונות שהתגוררו במעברת אגרובנק לשיכונים של חברת עמידר. לאחרונה מובילה הנהלת עיריית חדרה יחד עם המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, את ההקמה של דגם לאומי למעברה, אתר שייצג למעלה מ-200 מעברות שהוקמו ברחבי המדינה".
קרא עוד...
10:54 (04/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 165
סוער בחדרה: בקשה לפסול עוד מועמד לרב העיר
ראש היחידה הממשלתית לתיאום המאבק בגזענות במשרד המשפטים, עו"ד אווקה (קובי) זנה, העביר הבוקר פניה דחופה ליועץ המשפטי לממשלה דר' אביחי מנדלבליט בה הוא מבקש מהיועמ"ש להתערב בהליך מועמדותו של הרב אליהו אסולין לבחירת רב העיר חדרה ולהורות על הסרתו מרשימת המועמדים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 373
שגרירים צעירים מחדרה
משלחת של תלמידים מחדרה טסה ללונדון במסגרת תוכנית "שגרירים צעירים", המכשירה בני נוער המעוניינים להתנסות בתחום ההסברה של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית.
קרא עוד...
10:42 (20/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 92
הסתיימה המחלוקת סביב עסקת מכבי חדרה: אאורה תקים 333 יח"ד
ההסכם שנחתם העביר את האחריות לפינוי המחזיקים במגרש לאגודה שהחזיקה בקרקע, כך שאאורה צפויה לקבל את המגרש פנוי וזמין לבנייה. במקביל, כחלק מההסכם הסופי, מחיר רכישת הקרקע עלה ל-80 מיליון שקל.
קרא עוד...
12:33 (13/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 1   צפיות: 240
השר אורי אריאל סייר בחווה החקלאית בחדרה
החווה החקלאית בחדרה נוסדה בשנת 1959 על קרקע שנמסרה לעיריית חדרה על-ידי משפחת אהרונסון בכדי שתשמש לחינוך חקלאי. בהתאם לייעודה מהווה החווה החקלאית בית ספר ללמידה חוץ כיתתית-התנסותית לקידום נושאים בתחום סביבה ירוקה, למידת מדעי הטבע, ופעילות חקלאית לתלמידים ובני נוער.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 106
שוק הפרחים הראשון בחדרה התקיים בסמטת פלטרין
במסגרת קידום מרכז העיר וכחלק משדרוג סמטת פלטרין, ההופכת למוקד משיכה אטרקטיבי, יוזמת העירייה פעילויות שונות שיעצימו את חווית הביקור במרכז העיר ויחיו את המסחר בסמטה וברחובות בסביבה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 57
חדשות ופרשנות
חדשות חדרה
חינוך -בתי ספר
חדוה יחזקאלי
עיריית חדרה
תחבורה
בריאות
הגנת הסביבה
ישובי הסביבה
תנועת ש"ס
טל אליהו מ"מ ראש העיר
אור עקיבא חדשות
פלילים - ומשפט
הביצה המקומית
תכנון ובניה בחדרה
גבעת- אולגה
עמק -חפר
לערוץ שבילי התנ"ך
פוליטיקה
מוספים ודעות
גמלאים -רווחה
מידע לציבור
תרבות ואמנות
ספורט מה חדש
על הקו או מספרים
ברכות ואיחולים
אירועיים
פניה למערכת האתר
בימה חופשית
אתרים והיסטוריה
זהות יהודית
חגיגות שמחת תורה
שלום (שולם) שורץ ז"ל
בחירות המונציפליות
עמוות עלה
חריש
אוהד מרחב
מפלגת הבית היהודי
חגיגות המימונה
אירועי פורים בחדרה
בחירות לרשויות 2018,
ארכיון חדשות ועוד
אירועי עצמאות – חדרה 2018
טקס ערב יום השואה והגבורהעצרת זיכרון והדלקת 6 אבוקות לזכר 6 מיליון היהודים שנספו בשואה.רביעי, 11 באפריל, 20:00. רחבת יד לבנים, רחוב רוטשילד פינת הנשיא.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 25
עיצוב מרחבי למידה בבתי ספר חדרה
מרחב הלמידה של תחכמוני יסודי יותאם לעקרון הפרסונליות, סביבות למידה מותאמות אישית לתלמיד
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 45
יחד למען חדרה "יחד בגובה העיניים"
כ 400 איש הגיעו לאירוע הרמת כוסית לרגל חג הפסח של תנועת יחד למען חדרה בראשות מ"מ העיר עו"ד טל אליהו

תגובות: 0
צפיות: 30
בית כנסת ייפתח במתחם מול החוף וילג'
פר הקניות והבילוי "מול החוף וילג'" נבנה על ידי חברת אמירי גן
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 58
אחדות להקהילה האתיופית לקראת בחירות בחדרה
14 מחברי הקהילה התמודדו בבחירות. חבר המועצה לשעבר טספאי אדרג'או נבחר במקום הראשון. במקום השני נבחר ציון אביסהל ולאחריו נבחר חבר המועצה לשעבר דוד זגייה, כשבמקום הרביעי נבחר עו"ד גלעד מהרט
קרא עוד...
11:37 (22/03/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 73
ועדת יקיר העיר חדרה לשנת 2018.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 81
תמיכות בתחומי החינוך והספורט בחדרה
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 61
יותר שירותים פחות ארנונה
הטבלה פורסמה על סמך נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה על הרשויות המקומיות לשנת 2016.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 23
במדור לטיפול בהתמכרויות של עיריית חדרה מעניקים ייעוץ
המדור מטפל במכורים לסמים, אלכוהול והימורים. לעתים, להתמכרויות אלו נלווית התמכרות לכדורים, קניות, אוכל, והתנהגויות מסכנות אחרות.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 74
הולכת רגל נהרגה בחדרה
נפגעה ממשאית ברחוב הרברט סמואל בחדרה
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 33
עיריית חדרה זכתה בערעור ותקבל כ-452 אלף שקלים
הפרשה המשפטית החלה בשנת 2012 כאשר חברת הכלל מבית ההסתדרות הגישה נגד העירייה תביעה לביטול הפקעה של בית התרבות ע"ש אליעזר קפלן בבית אליעזר,
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 55
מכינה קדם צבאית תוקם בחדרה
המכינה תתמקד באיתור חוזקות והכוונה למקצועות ולתפקידים המתואמים לייחודיות והשונות
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 54
זוגיות ללא אלימות לבני נוער
המרכז לשלום המשפחה של אגף הרווחה בעיריית חדרה מפעיל תוכנית "חברות וזוגיות ללא אלימות"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 16
מגבשים דרך לשילוב איתיופים
התוכנית "דרך חדשה" היא בין-משרדית וכוללת את משרדי החינוך, הבריאות, הרווחה והשירותים החברתיים, הכלכלה והתעשייה, הביטחון, ביטחון פנים, ומשרד התרבות והספורט.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 18
אושרו תקציבים לביצוע פרויקטים בגבעת אולגה
בסיוע תקציבי של משרד הפריפריה תשפץ העירייה את גן הראשונים ואת מרכז "לשובע" בשכונת גבעת אולגה
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 24
תופרים לו תיק? תושבים רבים בחדרה בטוחים שהרב ישראל ביטון זכאי.
השתלשלות העניינים:לפני כעשור החלו חיכוכים בין אותו עובד בכיר לבין משפחת ביטון על אופי ניהול המוסדות שבראשותם.
10:06 (22/01/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 98
הטכנודע בחזית ההוראה המשמעותית
ד"ר גדי מדור, מנכ"ל הטכנודע, בירך את באי הכנס: " הטכנודע בגבעת אולגה הוא ההוכחה עד כמה תחום ההוראה שבחרתם יכול להשפיע דרמטית על חיי הילדים
קרא עוד...
09:32 (22/01/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 36
חדרה מסקר שערכה העירייה
55% מהתושבים דיווחו כי הם מרוצים או מאוד מרוצים משירותי העירייה לעומת 48% בלבד בשנה שעברה, 73% דיווחו כי הם מרוצים משירותי המוקד העירוני 106, 43% דיווחו כי הם שבעי רצון מחזות העיר
09:52 (12/01/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 41
חדרה: יו"ר חדש לוועדה לענייני ביקורת
כנציג הסיעה הגדולה באופוזיציה מונה בן-דוד להחליף את אביטן גם כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 98
מתנדבי סיירת ההורים "חדרה "
סיירת ההורים הוקמה על-ידי היחידה העירונית למאבק בסמים ואלכוהול באגף הרווחה של עיריית חדרה
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 29
תלמידי הטכנודע ביקרו במחלקת הילדים בהלל יפה
הבאנו למחלקת הילדים בהלל יפה את אווירת חג החנוכה."
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 54
הגברת הביטחון בנווה חיים
לצורך הגברת הביטחון בשכונה נגד פריצות ואלימות הוקם מערך מתנדבים למשמר השכונה

תגובות: 0
צפיות: 25
הקמת היכל הספורט חדרה
מדובר באולם ספורט רב-תכליתי חד קומתי בגובה של 16 מ"ר, המיועד למשחקי כדורסל, כדוריד וכדורעף. בנוסף מתוכנן האולם גם למופעים גדולים
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 70
משמחים ילדים בבית החולים "הלל יפה
פעילות זו הייתה אחת מפעילויות החנוכה של המרכז החינוכי בבית החולים "הלל יפה".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 37
מתכוננים לאליפות חדרה במטוסים מנייר
התחרות תתקיים לזכרו של צביקה בן-צבי ז"ל, חניך, מדריך ורכז המועדון, שנהרג בתאונת דרכים בדצמבר 1977.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 51
אירועים ומופעי תרבות חנוכה
עמותת "פנאי העיר", מתנ"ס גבעת אולגה, והמשרד לפיתוח הנגב הגליל והפריפריה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 36
מתווה לפינוי פולשים משטחים עירוניים בחדרה
ליישום הקריטריונים נקבע סעיף תקציבי ייעודי בתוכנית העבודה של מחלקת הנכסים לשנת 2018, העומד על 300 אלף שקלים.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 38