עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
  עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
חדרה שלנו והסביבה
יום ב', ד’ באב תשע”ח
    דף הבית  |  חדשות ופרשנות  |  חדשות חדרה  |  הגנת הסביבה  |  עיריית חדרה  |  ישובי הסביבה  |  פוליטיקה  |  חינוך - בתי ספר  |  תחבורה ותשתית  |  בריאות  |  גימלאיים ורווחה  |  תכנון ובניה  |  אור עקיבא  |  גבעת אולגה  |  פלילים ומשפט  |  זהות יהודית  |  חדוה יחזקאלי  |  יחד - טל אליהו  |  בחירות 2018  |  בחירות לרשויות מישור חוף  
תגובות: 0   צפיות: 16
 
עיריית חדרה גורסת שפרסומי "אור ירוק" חוטאים לאמת
מנכ"ל עיריית חדרה, יעקב זיגדון, שלח השבוע מכתב חריף לעמותת "אור ירוק", ודרש שהעמותה תציג את הנתונים אשר שימשו כביכול לקביעה שחדרה היא העיר עם המספר הגבוה ביותר של ילדים הנפגעים מתאונות דרכים בחודשי הקיץ.
קרא עוד...
10:13 (11/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 374
 
בניית מוזיאון הרפואה בטכנודע חדרה
במוזיאון יוצג גוף האדם ומבנה רקמותיו, מחלות והטיפול בהם, דילמות והסיפוק בהצלת חיים והכרות עם התקדמות הרפואה. דגש מיוחד יושם על הישגיה המיוחדים של ישראל בטכנולוגיה ובמדע, ויוצגו פיתוחים פרי גאווה ישראלית.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 639
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איקי צור הכריז התמודד לראשות העיר חדרה
בעקבות מספר רב של פניות מתושבי העיר שהוא מקבל לדבריו ולאחר שהתברר לו כי חיים אביטן, אינו מתכוון להתמודד על ראשות העיר, שוקל צור להתמודד על ראשות העיר בבחירות הקרובות.איקי צור נשוי + 3, שירת מרבית חייו במשטרת ישראל וסיים את שירותו בדרגת תת ניצב בתפקיד קצין חינוך ראשי וראש מחלקת הדרכה במשטרה.
09:37 (21/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 638
 
 
פרק נוסף בהנחיות המרחביות שמפרסמת עיריית חדרה
לפי תיקון 101 לחוק התכנון והבנייה רשאית הוועדה המקומית לקבוע הנחיות מרחביות בתחומה.הנחיות אלה ניתנות כחלק מהמידע התכנוני ומחליפות תנאים בהיתר הבנייה וכן את התנאים המרחביים.ההנחיות המרחביות מהוות את הכללים והנהלים המקצועיים הנוגעים לעיצוב ותכנון של מבנים ומרחבים בנויים ברחבי העיר חדרה,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 148
 
 
 
 
הונאת בחירות בחדרה? קריסתו של מגדל הקלפים
זה לא הסוף לגל המעצרים. האם הבחירות שהתקיימו השבוע לרשימת הליכוד חדרה זויפו ואם כן מי עומד מאחורי זה? המהומה שתוכננה לכאורה והעלמת תיבת ההצבעות… האם חובה לפסול את הבחירות? להב 433 החלו לפעול בנחרצות כדי למגר את השחיתות בחדרה, האם הבחירות הפנימיות לליכוד יצרו את הטריגר למעצרים?מאת: מיכאל מרטינז , עורך: איציק סעדון
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 368
 
יואב קיש ח"כ: "תגובת לפיד למעצר ראש העיר חדרה - חריפה מדי"
הח"כ מהליכוד תקף את החלטת יש עתיד להשעות את חברותו של צביקה גינדלמן במפלגה בעקבות מעצרו ■ קיש: בהחלטה יש "טעם לפגם והיא שוכחת את ערך החברות"
09:08 (07/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 229
 
יחלו עבודות ההקמה של הקאנטרי קלאב בחדרה
מרכז הכושר והבריאות המשפחתי יוקם בהשקעה כוללת של כ-40 מיליון שקלים וישתרע על שטח של 4,000 מ"ר ברחוב חטיבת גולני (מתחם עירון). השטח הוחכר להולמס פלייס על ידי העירייה לתקופה של 25 שנה לשם תכנון, הקמה והפעלה של המקום ולאחריה חוזר המקום לחזקת העירייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 83
 
בקרוב יחלו עבודות ההקמה של הקאנטרי קלאב בחדרה
מרכז הכושר והבריאות המשפחתי יוקם בהשקעה כוללת של כ-40 מיליון שקלים וישתרע על שטח של 4,000 מ"ר ברחוב חטיבת גולני (מתחם עירון). השטח הוחכר להולמס פלייס על ידי העירייה לתקופה של 25 שנה לשם תכנון, הקמה והפעלה של המקום ולאחריה חוזר המקום לחזקת העירייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 180
 
 
 
 
תושבי חדרה הפגנה מחאה ותמיכה בעסקים שכן פתוחים בשבת
סדרת המחאות מתייחסת לכל העסקים בעיר חדרה שסגורים בשבת בכל מתחמי הבילוי, היא הייתה אמורה להיחנך במתחם החדש והמפואר יותר, מול החוף וילג', שכל החנויות בו צפויות להיות סגורות בשבת אבל עברה מיקום מסיבות 'טכניות' ואבל בשבוע הבא תתקיים שם כמתוכנן.
קרא עוד...
10:33 (11/05/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 297
 
 
חדרה :שער העיר הצפוני הומלץ להפקדה
תוכנית שער העיר ממוקמת בכניסה הצפונית של העיר בסמיכות לכביש מס' 4, מצפון לצומת חרושת. התוכנית מציעה מתחם מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-112,000 מ"ר שטח עיקרי, תוך יצירת חזית עירונית אל כביש 4 וכן אל רחוב בעלי המלאכה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 192
 
עו"ד יניב דרי מתמודד לראשות העיר שינויים קונקרטיים/מצע
אני חושב שנסיון עסקי משמעותי במגזר הפרטי, תוך אחריות אי=F9ית ומיידי=FA לכל החלטה (שמשפיעה כאן ועכשיו ויש לה נפקות כספית מיידית על מקבל ההחלטה), מהווה יתרון על פני נסיון במגזר הציבורי שם המשמעויות הכספיות של טעויות או אי דיוקים נופלות על הקופה הציבורית ובמקביל משאב כח האדם הוא בלתי מוגבל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 194
 
מנכל נתיבי ישראל לעיריית חדרה התנהלות תמוהה ופוגענית לקידום פרוייקט הרחבת מחלף אולגה
יודגש כי העירייה רואה חשיבות רבה למימוש הפרוייקט להרחבת כביש ומחלפי חדרה אולם כל רצונה שהעבודות יתבצעו על פי התוכניות החלות במקום ובהתאם לחוק
קרא עוד...
09:33 (13/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
12:17 (10/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 5
אלי בוסקילה : נקדם את מעמד הציבור הדתי בחדרה
קמפיין הבחירות של ''הבית היהודי'' בחדרה הושק במעמד ח"כ מוטי יוגב שאמר: ''כולכם אנשים בשביל לרוץ איתם''.חבר הכנסת מוטי יוגב בירך את המשתתפים ואמר "אני מאמין שהבית היהודי בחדרה יחזור לגדלותו. בהנהגת העיר חדרה עמדו במשך שנים נציגים מובהקים של הציונות הדתית. אין לי ספק שאלי בוסקילה והחבורה הכל כך מרשימה שלצידו, יחזרו להנהגת העירייה.
קרא עוד...
11:03 (09/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 103
איקי צור מתמודד לראשות העיר חדרה
חדרה צריכה ויכולה להתנהל בצורה טובה יותר ואני מבטיח שכך יהיה.הודעתי שבכוונתי להתמודד ולהיבחר, להיות ראש העיר של חדרה ולהביא את השינוי שכולנו צריכים ורוצים. אני צריך אתכם ואתכן איתי, בואו הצטרפו לטובת המנהל התקין לטובת החינוך לטובת החיים בעיר לטובת חדרהשלכם איקי צור
תגובות: 0   צפיות: 228
האצטדיון העירוני חדרה אושר להפקדה
האצטדיון, שתוכנן על-ידי משרד גולדשמידט ארדיטי בן-חיים אדריכלים, צפוי לקום בסמוך למתחם תחנת רכבת מזרח, ומתוכנן להכיל 8,000 מקומות ישיבה עם אופציה להרחבה לכ-12,000 מקומות ישיבה.
קרא עוד...
13:33 (04/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 20
אכזבה באור עקיבא וקיסריה: תכנית המתאר של ג'סר א-זרקא תקודם דחתה את העררים שהגישו רשויות באזור
המועצה הארצית לתכנון ובניה דחתה את ההתנגדויות שהגישו שני היישובים השכנים שחוששים מהקמת אזור התעסוקה והמסחר קרוב לגבולם הצפוני ולאזורים מאוכלסים
קרא עוד...
11:30 (03/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 49
שמה של שכונת גבעת אולגה לא מוזכרת".הכביש המחבר בין כביש החוף לכביש 9 בחדרה
מעיריית חדרה נמסר כי "את השלט הכינה החברה המבצעת את העבודות מבלי שהתייעצה עם העירייה ומבלי שקבלה את אישור העירייה להצבתו ובשל כך השלט יוסר ובמקומו יוצב שלט חדש".
קרא עוד...
10:19 (28/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 174
המשרד להגנת הסביבה הורה לעיריית חדרה לא לאפשר מסיבת חוף פרטית בחוף הים !!!
בחברה להגנת הטבע ובמשרד להגנת הסביבה זועמים בימים אלה על עיריית חדרה בעקבות הכנות נמרצות למסיבות חוף ענקית שתתקיים ביום חמישי - בשטח המוגדר כפארק האהוב על צבי הים
קרא עוד...
13:39 (27/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 131
מקום ראשון להתחדשות העירונית בחדרה
את פרויקט ההתחדשות העירונית שמוביל אגף ההנדסה של עיריית חדרה, מנהלת אדריכלית העיר וסגן מהנדס העיר לתכנון, אדריכלות ואסטרטגיה, ליטל שלף-דורי וצוותה, סגנית מנהלת מחלקת תכנון עיר צביה כהן ואדריכלית אולה בלייניס, בשיתוף משרד אוקא אדריכלים, ברקן אלחייני אדריכלי נוף, ולוג ניהול פרויקטים.
קרא עוד...
12:34 (20/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 121
אחרי עשרות שנים: הסכם היסטורי לאוצר וקרן קיסריה המרוויחה אור עקיבא
הסכמה גם לגבי פרויקט אור ים שמקימה החברה לפיתוח קיסריה - החברה-הבת של הקרן - יחד עם עיריית אור עקיבא. הפרויקט מתוכנן על שטח של כ-1,000 דונם הנמצא בתחום השיפוט של עיריית אור עקיבא, בין כביש החוף לכביש מספר 4. במסגרת הפרויקט, הנחשב לאחד הגדולים ביותר בארץ מחוץ לגבולות גוש דן, מתוכננות להיבנות כ-3,500 דירות, חלקן במגדלי מגורים של 15 קומות וחלקן דירות צמודות קרקע.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 141
עקב ההתרחשויות מתגבש רעיון שכולו על טהרת תושבי העיר שאינם מעורבים לא כמועמדים ולא פוליטית
יש לציין שתושבי העיר חשים מיאוס רב ממה שמתרחש בעיריית חדרה זה קרוב ל15/20 שנה וההשפעה הרעה כתוצאה מכך על התושב הרגיל ועל העיר בכלל.(השמות שמורות במערכת)
קרא עוד...
12:23 (21/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 38
בג"ץ דחה את העתירה: אישר לקיים בחירות לרב העיר חדרה
תבוסה לנאבקים נגד מועמדותו של הרב ישראל מאיר ביטון למשרת רבה הבא של העיר חדרה, שעתרו לבג"ץ נגד קיומן של הבחירות, ונדחו היום על ידי שופטי בית המשפט העליון
קרא עוד...
23:41 (17/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 171
נדחה הדיון של ראש עיריית חדרה צביקה גנדלמן בתביעת הענק שהגיש נגד תושבת אולגה טליה אנוקנין
השופטת קבעה כי לנוכח העובדה שהמשטרה פתחה בחקירה בעיניינים שונים הנוגעים לגנדלמן, יש מקום להמתין להתפתחות החקירה והדיון הבא נקבע לחודש ספטמבר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 141
כנס חדרה לאנרגיה "אנרג'יטק 2018" התקיים
נציגי חדרה בירכו את המשתתפים וציינו את העובדה שהכנס כבר הפך למסורת המושכת אליה נציגי ארגונים וחברות מהמובילים במשק. מנכ"ל החברה הכלכלית חדרה שי ארנט-כהן בירך את נציגי חברות הסטארט אפ, האנרגיה, הדוברים משתתפי הפאנלים ועוד, והודה לכל מי שסייע בהצלחת הכנס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 81
ראש העיריה צביקה גנדלמן שוחרר למעצר בית
פרשת השחיתות בחדרה: ראש העיריה צביקה גנדלמן שוחרר למעצר בית ראש העיריה ששהה במעצר מהשבוע שעבר בחשד לעבירות של שוחד, מרמה והפרת אמונים, שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים. בסביבתו טוענים כי ראש לשכתו גויסה כעדת מדינה "מצאו משהו אישי ולחצו עליה", אמרו. בלהב 443 הכחישו: "לא מכירים את הספקולציה על גיוס עד"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 485
השבוע העיר חדרה עברה טלטלה....מלכיאל אלבז
אך מהכרותי הקרובה עם ראש העיר חדרה צביקה גנדלמן יש לי אמון בחפותו.ראיתי את יושרו, אמינותו ואת העשייה הגדולה לטובת העיר ותושביה.לראש העיר זכויות רבות ושנים רבות עתירות זכויות הן במישור הצבאי והן במישור העירוני.לראש העיר ולצוות לשכתו עומדת חזקת החפות כמו לכל אדם אחר במדינת ישראל ועד שלא יוכח אחרת.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 81
חבר מועצת העיר חדרה, מר שי ברכה; סיכול ממוקד ואישי לראש העיר
אין לי ספק שהפוליטיקה המכוערת, פוליטיקה של עסקנות פוליטית ישנה, הרימה את ראשה כדי לפגוע בשמו הטוב של ראש העיר שלנו.תנו אמון במערכות הציבוריות והחוק שיחשפו את האמת.— גם שקרים המשטרה חייבת לחקור!–
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 163
צביקה גנדלמן "מדובר בפוליטיקאי שטוהר המידות עומד לנגד עיניו"
הקצין המוערך שנבחר להילחם בשחיתות בחדרה - וסיים כעוד חשוד בשוחדצביקה גנדלמן נחשב לאויבו המר של קודמו בתפקיד והוביל את האופוזיציה נגדו. הוא נבחר על מצע של שקיפות וטוהר המידות ורכש את תדמיתו בהתאם, עד למעצרו המפתיע בחשד לשחיתות ולשוחד. בסביבתו טוענים: "הוא רחוק מהדברים האלה כמו מאש". פרופיל
קרא עוד...
09:45 (05/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 510
טקס הזיכרון העירוני השנתי בחדרה ליהודי אתיופיה שמצאו מותם בדרך לישראל
הטקס העירוני מתקיים מדי שנה לזכרם של אלפים מיהודי אתיופיה שנספו בשנות ה-80, עשור שבראשיתו החלה יציאה המונית מהכפרים לעבר סודן. יהודים רבים שחלמו כל השנים לעלות לישראל הצליחו לברוח מאתיופיה לגבול אתיופיה וסודן, ושם המתינו במחנות זמניים לעלייה לישראל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 92
בחדרה ציינו את יום הניצחון ה-73 של צבא בעלות הברית על גרמניה הנאצית
יצוין כי בעיר חדרה היום מתגוררים כ-210 וטרנים מתוך אלפים בודדים שעודם בחיים במדינה כולה. מרביתם עברו את גיל 80, ורק בחודשים האחרונים הלכו לעולמם עשרה וטרנים שלא זכו לחגוג את יום הניצחון האחרון.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 61
מנכ"ל מול החוף וילג חדרה גדי שטרן הקניוונים מלפני 20 שנה "בינוניים וכבר לא רלבנטיים"
"הקנייה הפיזית לא תיעלם כי יש חוויה והישראלים לא יוותרו עליה. החשש הוא שהקניונים הבינוניים יסבלו, אלה שהוקמו לפני 20 שנה והם כבר לא רלוונטיים. אלה שבגודל 10,000-12,000 מ"ר כמו קניון חדרה, גן שמואל, אור עקיבא – אלה קניונים שלא יכולים להתמודד עם התמהיל שיש לי פה. אני מציע כפר קניות, וילג'. אנשים שבאים לקנות חולצה בסטדיווריוס, רוצים להסתובב, לשבת לאכול, לראות אטרקציות והם לא יוותרו על זה. עם כל הכבוד לקניות המקוונות, הן רק 8% מהשוק.
קרא עוד...
11:38 (11/05/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 197
בחינת ההשפעה של קו מתח גבוה בשכונת הפארק על השטח שבו צפוי להיבנות בית הספר בשכונה.
על מנת שבית הספר ייפתח בספטמבר 2019 בצורה הבטוחה והבטיחותית ביותר, ביצעה חברת החשמל לבקשת העירייה עבודות בעלות של כחצי מיליון שקלים להקטנת המרחקים בין מוליכי החשמל למרחקים דומים לאלה הקיימים בעמוד חשמל קומפקטי,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 68
התחלת עבודה לסלילת כביש יצחק שמיר, שיהווה כניסה ראשית חדשה לחדרה
מדובר בקטע כביש באורך כ-900 מ"ר, שייקרא ע"ש יצחק שמיר, ראש הממשלה השביעי של מדינת ישראל.סלילת הקטע תשלים ציר תנועה רציף מזרח- מערב, ובכך יושלם ציר הרוחב המרכזי של העיר, שיימתח בין שכונת בית אליעזר במזרח חדרה עד מחלף אולגה וחוף הים במערב העיר
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 96
חדרה :רחובות ע"ש מדענים בעלי שם עולמי
עיריית חדרה הסירה את הלוט מעל שלטי רחובות במתחם אנרג'י פארק, הנקראים על-שמם של אנשי מדע יהודים, חתני פרס נובל ופרס ישראל. זאת על-פי החלטתה של ועדת השמות העירונית לקרוא לרחובות במתחם אנרג'י פארק בשמות מדענים יהודים בעלי שם ומוניטין בינלאומיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 70
חדרה : הקמת היכל הספורט הרב-תכליתי מתקדמת
מדובר באולם ספורט רב-תכליתי חד קומתי בגובה של 16 מ"ר, המיועד למשחקי כדורסל, כדוריד וכדורעף. בנוסף מתוכנן האולם גם למופעים גדולים. באירועי ספורט, תחרויות ואליפויות יהיה האולם מסוגל להכיל כ-2,000 צופים, באירועי תרבות יהיה מסוגל להכיל כ-3,000 צופים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 56
תוכניתה להתחדשות עירונית במרכז העיר חדרה
מרכז העיר מהווה את לב ליבה של חדרה. רחובותיו הראשיים, שדרות הנשיא, החירות והרברט סמואל, מאופיינים בשימוש משולב של מסחר בקומת הקרקע ומגורים. מרבית המבנים הינם משנות ה-50 עד ה-80, אך קיימים מספר מבנים חדשים יותר וכן מבנים ישנים משנות ה-30, חלקם בעלי ערך ארכיטקטוני.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 193
חדשות ופרשנות
חדשות חדרה
חינוך -בתי ספר
חדוה יחזקאלי
עיריית חדרה
תחבורה
בריאות
הגנת הסביבה
ישובי הסביבה
תנועת ש"ס
טל אליהו מ"מ ראש העיר
אור עקיבא חדשות
פלילים - ומשפט
הביצה המקומית
תכנון ובניה בחדרה
גבעת- אולגה
עמק -חפר
לערוץ שבילי התנ"ך
פוליטיקה
מוספים ודעות
גמלאים -רווחה
מידע לציבור
תרבות ואמנות
ספורט מה חדש
על הקו או מספרים
ברכות ואיחולים
אירועיים
פניה למערכת האתר
בימה חופשית
אתרים והיסטוריה
זהות יהודית
חגיגות שמחת תורה
שלום (שולם) שורץ ז"ל
בחירות המונציפליות
עמוות עלה
חריש
אוהד מרחב
מפלגת הבית היהודי
חגיגות המימונה
אירועי פורים בחדרה
בחירות לרשויות 2018,
ארכיון חדשות ועוד
בחירות לרשויות מישור חוף
חדרה : שנת לימודים חדשה עם מנהלים חדשים
בבית ספר "אילן רמון" שרית אוזן-פניאל , בבית ספר "מופת חופים" עידו הכט
קרא עוד...
10:06 (11/07/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 48
חיזוקים בדרך לכיתה א' בחדרה
סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי, בין מקימי ניצן בחדרה
קרא עוד...
14:07 (09/07/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 61
מוזיאון החאן לתולדות חדרה השתתף בתערוכה "אוצרות מוזיאוני ישראל"
את התערוכה פתח בחגיגיות יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין. לדבריו, הפריטים המוצגים בתערוכה מהווים פסיפס תרבות ואמנות ישראלי ממנו עולה סיפורה של המדינה ב-70 שנות קיומה, ומציג ואת עומקם של השורשים ואת החיבור למדינה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 80
"הדרך החדשה", לשילוב מיטבי של יוצאי אתיופיה בחדרה
בחדרה מתגוררים יותר מ-6,000 יוצאי אתיופיה
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 51
בחירת רב העיר חדרה נעצרה על ידי היועץ המשפטי לממשלה
יש לדחות את בחירת רב העיר לאחר הבחירות לרשויות מקומיות
קרא עוד...
14:23 (27/06/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 157
מלגת חדרה "עיר עם אנרגיה" מחולקת
המלגה, המחולקת זו השנה הרביעית ברציפות, היא בגובה 1,500 שקלים ופתוחה להרשמה עד לתאריך 5 ביולי.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 63
צביקה גנדלמן בדרך להקפיין שלו לראשות העיר חדרה
גנדלמן לאחר המשבר עם לפיד יוצא בסיעה חדשה חדרה בתנופה.בקרוב יפתח מטה במרכז העיר אשר ישמש כמטה הבחירות שלו

תגובות: -1
צפיות: -1
רשם העמותות הודיע להפועל חדרה כי לא תקבל אישור ניהול תקין
לא תכול לקבל את הקצבה חלקית ממנהלת הליגה בסך שלושה מיליון שקלים. ההחלטה תקשה על קבלת כספים מעיריית חדרה בהיעדר האישור. במועדון מתכוננים לעתור לבית המשפט שיפסוק בנושא.
קרא עוד...
12:47 (20/06/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 68
חוקרי יאח"ה חושדים כי שוטר ממשטרת חדרה הדליף מחקירה סמויה בענין עיריית חדרה וגנדלמן
פני כשנה התקינו חוקרי להב 433 את ציוד הצילום וההאזנה, שבעזרתם גילו החוקרים את ההדלפה לראש העיר.
12:33 (13/06/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 297
שירלי עודד מתמודדת לראשות העיר חדרה
בשם השקיפות ומתוך אמונה אמיתית שניתן לשנות וניתן לעשות דברים אחרת
קרא עוד...
09:26 (12/06/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1
צפיות: -1
בית המשפט שיחרר את סמי לוי למעצר בית
בית המשפט השלום בראשון לציון שיחרר את סמי לוי החשוד בפרשת השחיתות בעיריית חדרה למעצר בית וצו איסור יציאה מארץ

תגובות: 0
צפיות: 153
קרן אמריקאית תרמה להקמת הקומפלקס לגיל הרך בחדרה
הקומפלקס יספק שירותי איתור, מניעה וטיפול על פני רצף הגילאים, ובנוסף פעילויות העשרה, סדנאות וחוגים.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 47
הגבלות על רכבי לימוד נהיגה בחדרה
ההצעה לסגר ממליצה להגביל כניסת רכבי "ל" לשטחי המע"ר בשעות העומס, אשר יוגדרו בשעות הבוקר בימי א-ה בין 7:00 ל-9:00, שעות אחר הצהריים בין השעות 16:00 עד 19:00, ובימי ו' בין השעות 7:00 עד 10:00
10:14 (06/06/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 36
שלמה בוזגלו ראשון בפריימריז בליכוד בחדרה
עד סוף החודש צפויים מוסדות הליכוד להכריע בסוגיית זהות המעומד לראשות העיר חדרה .
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 63
שירלי עודד, חברת אופוזיציה במועצת העיר שלטון מושחת ושלטון שמשלם למקורבים
אני מאמינה שמשטרת ישראל ורשויות החוק ידרשו לתת תשובות במקום שאני קיבלתי רק זלזול והתעלמות"
קרא עוד...
12:38 (04/06/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 72
יו"ר האופוזיציה בעירייה אוהד מרחב התרענו על התנהלות שנראתה לנו לא חוקית,
מהניסיון ומהידע שיש לי, הדברים זעקו לשמיים בשנים האחרונות
קרא עוד...
12:34 (04/06/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1
צפיות: -1
מתיחת פנים במרחב הציבורי בחדרה
אגף הרווחה של עיריית חדרה קיים פעילות קהילתית לתושבי שכונת פאר, לטיפוח המרחב הציבורי בשכונה. זאת במסגרת תוכנית מרק"ם קהילתי
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 49
הלכה לעולמה מיסה כחלון ז"ל, אימו של שר האוצר משה כחלון.
הלוויתה תתקיים בירושלים.בשל פעילותה אף זכתה לכינוי "האמא של החיילים בצפון". ביום העצמאות האחרון כיבדה עיריית חדרה את מיסה בהדלקת משואה על פועלה למען חיילי צה"ל, אך בשל מצבה הבריאותי ילדיה הדליקו את המשואה בשמה.
קרא עוד...
09:53 (27/05/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 73
בית המשפט מחק בקשה מרק פייסחוב תושב העיר
טען כי עיריית חדרה מחייבת שכונות חדשות בגבעת אולגה (עין הים ועוד) לפי אזור מס שגוי. לטענתו חייבה העירייה שכונות אלה בתעריף אזור א (מצ"ב תגובת מרק פייסחוב)
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 183
תביעה ייצוגית נגד עירייה חדרה על תשלומי היטלי שמירה
תעריף היטל שמירה נקבע על ידי עריכת תחשיב כלכלי המנתח כלל העלויות הישירות והעקיפות הכרוכות בתפעול השמירה והאבטחה בעיר, ביחס כללי השטחים המבונים בעיר המחויבים בהיטל שמירה.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
הוחלפה תשתית המים בגן המייסדים חדרה
בנוסף לעבודות התשתית תקצבה העירייה התקנת מצלמות בהיקף הגן. המצלמות יחוברו למערכת כריזה בחדר הבקרה של המוקד העירוני
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 24
תואר רב תחומי במדעי החברה
גובה הראשי של מס הכנסה בחדרה ארמונד רוימי, ואיש החקירות של מע"מ יאיר שמש, שניהם תושבי חדרה,
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 49
מתיחת פנים לרחוב רש"י
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 28
גן ציבורי ים סוף שכונת נוה חיים
עיריית חדרה ממשיכה בתנופת הפיתוח בשכונות, וחנכה גן ציבורי חדש בשכונת נווה חיים.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 38
עבודות להרחבת והעמקת נחל חדרה
טווח הביצוע של הפרויקט מוערך בכ-3 שנים, וזאת בעיקר לנוכח קשיים וצווארי בקבוק. כך למשל, אחת הבעיות היה הצורך בכריתה וסילוק עצי אקליפטוס שחסמו את אפיק הנחל. במקביל לעבודות שמבצעת רשות הניקוז להעמקה והרחבה של הנחל, שדרגה העירייה את הגשר של אזור התעשייה הצפוני
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 77
אלפים חגגו באירועי עצמאות בחדרה
האירועים ברחבי העיר
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 30