עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
  עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
חדרה שלנו
יום ב', ו’ בשבט תשע”ח
    דף הבית  |  חדשות ופרשנות  |  חדשות חדרה  |  הגנת הסביבה  |  עיריית חדרה  |  ישובי הסביבה  |  פוליטיקה  |  חינוך - בתי ספר  |  תחבורה ותשתית  |  בריאות  |  גימלאיים ורווחה  |  תכנון ובניה  |  אור עקיבא  |  גבעת אולגה  |  פלילים ומשפט  |  זהות יהודית  |  חדוה יחזקאלי  |  יחד - טל אליהו  |  מידע וחדש  |  תרבות ואומנות  
 
בית המשפט חייב שירלי עודד בהוצאות על עתירה שהגישה כנגד עיריית חדרה וכנגד ראש העיר גנדלמן.
תגובת שירלי עודד שום הכנסת ידיים ארוכות לכיסים האישיים שלי ושל התושבים לא ימנע ממני להמשיך ולהלחם בעד חופש הביטוי והדמוקרטיה.אמשיך בכל האמצעים שברשותי עד לניצחון.
קרא עוד...
11:31 (11/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 1   צפיות: 920
 
 
עלייה במספר יחידות הדיור הנבנות בחדרה
מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון שיבח את העבודה המתבצעת בגף ההנדסה והדדיש שזו השנה השלישית ברציפות שעובדי האגף עובדים בתפוקה של למעלה מ-1000 יחידות דיור בשנה, וזאת במקביל להכנסת מערכת מקוונת לפעילות האגף.
10:09 (11/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 129
 
 
חדרה שלי הרוש מנהלת חדשה לחינוך היסודי
הרוש, נשואה ואם ל-2, בעלת תואר שני (M.A) במינהל חינוך מאוניברסיטת תל אביב, עבדה בעבר כמחנכת כיתות בבית ספר "קפלן" בחדרה, והחל משנת 2008 ניהלה במשך כשמונה שנים בית ספר יסודי ברעננה. בחודשים האחרונים עבדה כמנחה מחוזית בתחום ההכלה והטיפול בפרט במשרד החינוך בחיפה.
תגובות: 0   צפיות: 197
 
אושרה בקשתן של עיריית חדרה והמועצה אזורית מנשה להחלפת שטחים ביניהן,
המהלך התבצע בהסכמה ובשיתוף פעולה של שתי הרשויות, עיריית חדרה ומועצה אזורית מנשה, אשר ביקשו לתקן ולשנות את תחום השיפוט שלהן עבור שטח בהיקף של כ-2,600 דונם.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 582
 
הרב ישראל מאיר ביטון,תגובה שבשל עתירה נגדו לבג"צ, נדחו הבחירות למשרת רב העיר בחדרה
מלשכת הרב ביטון נמסר בתגובה: "אנו מברכים על החלטת היועמ"ש על מנת שנוכל להוכיח כי מדובר בטענות סרק של המתלונן הסדרתי מר ידידיה בנימין אשר רודף את הרב ישראל ביטון ומשפחתו למעלה מעשור לאחר שפוטר מניהול מוסדותיו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 365
 
 
צוות השקיפות בעיריית חדרה השתתף בדיון בכנסת
חוק חופש המידע, ובחלקם על סטנדרטים של שקיפות והנגשת מידע לציבור. סטנדרטים אלה הם למעלה מהדרישה שבחוק, ונבדקים בכ-100 ממדינות בעולם במסגרת פעילות עמותת שקיפות בינלאומית, אשר עמותת שקיפות ישראל היא חלק ממנה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 257
 
 
 
הסדרת איסוף פסולת אלקטרונית הצעה לסדר של סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי
לדברי יחזקאלי, הממונה על תיק איכות הסביבה, בבתים רבים ישנה פסולת אלקטרונית המיועדת להשלכה, כמו מכשירי טלוויזיה, טלפונים סלולריים, מחשבים, מדפסות, פקסים וכדומה. כדי לאסוף פסולת זו למקום בטוח, שם תטופל הפסולת ותמוחזר, יש לדאוג להסדרת מערך איסוף והובלה למתקן קצה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 195
 
יו"ר המכהן איציק יצחקי נבחר ברוב קולות לעמוד שוב יו"ר מועצת העובדים
עובדי עיריית חדרה הביעו אמון מוחלט ביו"ר הוועד איציק יצחקי לאחר שבבחירות לוועד העובדים שהתקיימו אתמול הוא זכה ברוב קולות ביחד עם הרשימה שהוביל. ללא ספק מדובר בהבעת אמון
קרא עוד...
13:05 (01/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 325
 
חיים ללא אלימות בחדרה
ההצגה "הגט" הועלתה בחדרה כאירוע מסכם לציון היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים, ביוזמת תוכנית "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון הפנים, ובשיתוף עיריית חדרה, המרכז לשלום המשפחה של אגף הרווחה,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 165
 
 
חיים אביטן פרש ממועצת העיר חדרה
אני פורש מחברותי במועצת העיר כשאני מביט לאחור בגאווה על עשייה של 24 שנים למען הציבור החדרתי: 9 שנים כחבר מועצה, 5 שנים כסגן ראש העירייה, שנה כמ"מ ראש העירייה וכ-9 שנים ראש העיר חדרה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 301
 
 
 
 
עין הים התחבורה הציבורית המובילה לשכונה ומחוץ לה – דלילה.
תושב השכונה, עו"ד איל פבזנר, פנה לאחרונה בנושא למשרד התחבורה. לדבריו, כל תושבי השכונה נאלצים לקבל שירותים בסיסיים מחוצה לה. מדובר בשירותים כמו קופת חולים, דואר, בנקים, קניות, בתי ספר, שירותים מוניציפליים וכו'.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 240
 
 
תעודות לבוגרות קורס סייעות בגני הילדים בחדרה
המחזור השני שסיים את הכשרתו בקורס שנמשך כשנתיים והתקיים בשיתוף פעולה בין המחלקה לחינוך קדם יסודי באגף החינוך של עיריית חדרה לבין המכללה האקדמית וינגייט, בעידוד ועד העובדים של העירייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 572
 
יחזקאלי לשר שטייניץ: יש להקדים את סגירתן של היחידות הפחמיות
"אני פונה אליך, בכל לשון של בקשה", פנתה יחזקאלי לשר שייטניץ, "כי תורה להגביר את התחזוקה של היחידות הישנות 4-1 ולהביא לסגירתן בהחלטת ממשלה. ככל שתקדים להתקבל החלטת ממשלה להוציא אותן לשימור, כך ייטב עם תושבי חדרה והסביבה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 565
 
 
חדרה פרסים לזוכים בתחרות הסוכה היפה
תחרות הסוכה היפה התקיימה ביוזמת העירייה ובשיתוף העמותה העירונית "פנאי העיר". מבין הסוכות שנרשמו לתחרות, הגיעו 13 סוכות לשלב הסופי של שכלל ביקור בסוכה של ועדת שיפוט אשר הוקמה במיוחד.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 460
 
 
גם מתכנת אלמוני מחדרה יכול לגייס מיליונים בלי שום פיקוח
יפה הקים השנה את חברת Jelurida (ג'לורידה) באמצעות הנפקת מטבע וירטואלי בשם Ignis (איגניס). החברה מפתחת כלים לשיפור טכנולוגיית הבלוקצ'יין, המהווה את הבסיס לכלל המטבעות הווירטואליים. עד כה גייסו יפה ושותפיו 7-8 מיליון יורו מתוך סכום מקסימלי של 50 מיליון יורו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 726
 
 
 
 
 
 
 
מתקני משחק והצללה ייחודיים בפארק נחל חדרה.
החברה הזוכה אחראית על תכנון, אספקה, התקנה ואחזקה של המתקנים, וכן משטח גומי בטיחותי, כולל התאמה לנגישות. התאמת המתקנים לאנשים עם מוגבלות תתוכנן בשיתוף נציג "נגישות ישראל" שלוחת חדרה,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 584
 
יניב דרי הודח מדרקטוריון "פנאי העיר" חדרה
מועצת העיר חדרה הדיחה השבוע את חבר מועצת העיר חבר הקואליציה יניב דרי מדירקטוריון "עמותת הפנאי" חדרה.יניב דרי החזיק גם בתפקיד מ"מ יו"ר הדירקטריון .מהלך זה הגיע לאחר קרע ביחסים בין ראש העיר ויניב דרי מסיעתו של טל אליהו שלאחרונה חיזק את קשריו עם ראש העיר לאחר נתק חלקי.את תגובתו של דרי נפרסם בקרוב.
13:45 (28/07/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 706
 
עיריית חדרה אירחה קבוצת סטודנטים מתוכנית עתידים "צוערים לאסטרטגיה ותכנון אורבני" בטכניון.
בהובלת זיגדון התקיים המפגש שבמהלכו שאלו הצוערים וקיבלו הסברים על דרכי ניהול של העירייה, על מערך התכנון, על השירות הציבורי ונושאים רבים נוספים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
נחנך הפארק בשכונת עין הים
פארק הים משתרע על שטח של 17 דונם בין מגדלי המגורים בשכונה. בתכנון הפארק הושם דגש על הקירבה לים, ולכן גם הקו המוביל בתכנון היה מים. במסגרת קו זה כולל הפארק נביעה בשטח גבוה הצופה על כלל הפארק, וכן אזור ג'טים, מים קופצים, ובילוי במתחם המזרקות. אפילו האשפתונים שהותקנו בפארק עוצבו בהשראת הים בצורת דולפינים, לעידוד שמירה על ניקיון הפארק וסביבתו.
קרא עוד...
10:05 (11/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
אושרה הסדרת השייט בנחל חדרה
השייט יתאפשר באמצעות השכרת כלי שייט או כלי שייט פרטיים. לא ישכיר אדם כלי שייט בנחל אלא על-פי היתר להשכרה שיינתן בכפוף להצגת הרישיונות הנדרשים, לרבות רישיון על-פי חוק רישוי עסקים, ביטוח וכדומה.
11:10 (04/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
אתר לאומי יוקם על שרידי מעברת אגרובנק
לקראת שנת 1961 פעלה עיריית חדרה לפנות את 130 המשפחות האחרונות שהתגוררו במעברת אגרובנק לשיכונים של חברת עמידר. לאחרונה מובילה הנהלת עיריית חדרה יחד עם המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, את ההקמה של דגם לאומי למעברה, אתר שייצג למעלה מ-200 מעברות שהוקמו ברחבי המדינה".
קרא עוד...
10:54 (04/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
סוער בחדרה: בקשה לפסול עוד מועמד לרב העיר
ראש היחידה הממשלתית לתיאום המאבק בגזענות במשרד המשפטים, עו"ד אווקה (קובי) זנה, העביר הבוקר פניה דחופה ליועץ המשפטי לממשלה דר' אביחי מנדלבליט בה הוא מבקש מהיועמ"ש להתערב בהליך מועמדותו של הרב אליהו אסולין לבחירת רב העיר חדרה ולהורות על הסרתו מרשימת המועמדים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 294
שוק הטעמים בשכונת גבעת אולגה
אירוע "טעמים" התקיים כהפקה משותפת של "נחלים" החברה לפיתוח תיירות ושל מתנ"ס גבעת אולגה, וכלל מאכלי עדות ביתיים, פעילויות לילדים, מופעי ג'אגלינג, נגני רחוב, דוכני אמנים, ועוד.
קרא עוד...
10:48 (20/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 118
שגרירים צעירים מחדרה
משלחת של תלמידים מחדרה טסה ללונדון במסגרת תוכנית "שגרירים צעירים", המכשירה בני נוער המעוניינים להתנסות בתחום ההסברה של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית.
קרא עוד...
10:42 (20/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 69
הסתיימה המחלוקת סביב עסקת מכבי חדרה: אאורה תקים 333 יח"ד
ההסכם שנחתם העביר את האחריות לפינוי המחזיקים במגרש לאגודה שהחזיקה בקרקע, כך שאאורה צפויה לקבל את המגרש פנוי וזמין לבנייה. במקביל, כחלק מההסכם הסופי, מחיר רכישת הקרקע עלה ל-80 מיליון שקל.
קרא עוד...
12:33 (13/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 1   צפיות: 214
השר אורי אריאל סייר בחווה החקלאית בחדרה
החווה החקלאית בחדרה נוסדה בשנת 1959 על קרקע שנמסרה לעיריית חדרה על-ידי משפחת אהרונסון בכדי שתשמש לחינוך חקלאי. בהתאם לייעודה מהווה החווה החקלאית בית ספר ללמידה חוץ כיתתית-התנסותית לקידום נושאים בתחום סביבה ירוקה, למידת מדעי הטבע, ופעילות חקלאית לתלמידים ובני נוער.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 98
שוק הפרחים הראשון בחדרה התקיים בסמטת פלטרין
במסגרת קידום מרכז העיר וכחלק משדרוג סמטת פלטרין, ההופכת למוקד משיכה אטרקטיבי, יוזמת העירייה פעילויות שונות שיעצימו את חווית הביקור במרכז העיר ויחיו את המסחר בסמטה וברחובות בסביבה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 53
חנוכת תחנת משטרת ג׳סר א- זרקא
באירוע בג’סר א זרקא השתתפו נציגי ס״פכ ממשטרת ישראל ראשי מועצות ומכובדים רבים. ראש המועצה של ג׳סר א זרקא מוראד עמאש קיבל את האורחים באומרו. "אני מודה לראש הממשלה שהתכבד להגיע לכאן זה רגע היסטורי שלא חלמנו עליו".
קרא עוד...
09:26 (24/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 205
השומר החדש החל לפעול בחדרה במודל ייחודי של פעילות חקלאית חווייתית
החווה החקלאית בחדרה בשנת 1959 על קרקע שנמסרה לעיריית חדרה על-ידי משפחת אהרונסון בכדי שישמשו לחינוך חקלאי. בהתאם לייעודה מהווה החווה החקלאית בית ספר ללמידה חוץ כיתתית-התנסותית לקידום נושאים בתחום סביבה ירוקה, למידת מדעי הטבע, ופעילות חקלאית לתלמידים ובני נוער.
קרא עוד...
11:44 (22/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 65
חדרה השיטור העירוני לעזרת אזרחים במצוקה
בשבועיים האחרונים השתתף השיטור העירוני באירוע קהילה משטרה בסיום צעדת הגמלאים, שהתקיימה במסגרת חודש ההצדעה שקיימה עיריית חדרה לאזרחים הוותיקים
14:28 (23/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 29
מלתעות בחדרה: להקת כרישים ראשונה נצפתה מול תחנת הכוח
חוקרים מאוניברסיטת חיפה עקבו אחר מסלולי הכרישים המגיעים מדי חורף לשחות באיזור. החוקרים העוקבים אחר התופעה הנחשבת לייחודית לישראל מנטרים את תנועת הכרישים באמצעות לוויינים
קרא עוד...
12:14 (19/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 54
עידוד התיירות לחדרה
עוד סיירו התיירים במוזיאון החאן, גן המייסדים, השוק, שדרת אמיר מיטל, ואף התכבדו בכוס צוננת של גזוז בקיוסק ההיסטורי המשוחזר. את היום סיימו בארוחת צהריים ישראלית, כולל חומוס כמובן.במהלך הסיור נרקמו קשרי עבודה להבאת תיירים נוספים מגרמניה, בהתאם לחזונו של ראש העיר צביקה גנדלמן לעידוד התיירות לחדרה.
קרא עוד...
10:33 (15/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 54
עיריית חדרה ציינה את יום העלייה הלאומי באירוע חגיגי עם אמנים רבים
חוק העלייה אשר אושר בכנסת ביוני 2016 קובע יום ציון לאומי ליום העלייה, ובכך נותן ביטוי ומקום לתרומתה של העלייה והעולים למדינת ישראל. כמו כן החוק מציע לציין חג זה במגוון פעילויות, הן בתחום החינוך והן בתחום התרבות
קרא עוד...
22:33 (12/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 47
שנת פעילות חדשה במרכז למשפחה בחדרה
המרכז למשפחה נועד לספק מענים למשפחות אשר להן ילד עם צרכים מיוחדים, במטרה לחזק את התא המשפחתי, סיוע במיצוי זכויות, הכוונה ומתן מידע רלוונטי, הגברת תחושת השייכות וקשר בין המשפחות. פעילות המרכז מבוססת על שותפות מלאה עם ההורים, בחשיבה, פיתוח רעיונות חדשים, באיתור צרכים ובהובלת מהלכים לשינוי מדיניות.
קרא עוד...
22:29 (12/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 36
התכנסה ועדת החינוך העירונית חדרה
ועדת החינוך ועדת חובה בכל רשות מקומית, ותפקידה ליזום ולתכנן פעילויות בתחומים הנוגעים לחינוך. כמו כן, מתפקידי הוועדה לייעץ ולפקח על מערכות החינוך השונות ביישוב ולהשפיע על עיצוב מערכות החינוך המקומיות וקידומן.
קרא עוד...
09:52 (02/11/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 75
ראש העיר גנדלמן יניב דרי יקבל מכתב הדחה מהנהלת העיר
השבוע נעשה מעשה שלא ייעשה. מילא לפגוע בשמי, זה חלק מהמשחק הפוליטי. אך, לפגוע בשמם של עובדי עיריית חדרה דרי המשמש כחבר הנהלת העיר, ידע היטב כי מתנהלת בדיקה סביב התנהלותו כחבר מועצה והתעלמותו מהוראות החוק ולכן ניסה להסית את האש ממנו ולפגוע בי ובעובדי העירייה
קרא עוד...
11:46 (27/10/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 94
השורשים החדרתיים של בוז'י הרצוג
הרצוג פנה לחברה לפיתוח תיירות חדרה "נחלים", וביקש לערוך סיור במוזיאון ולחפש עדויות לכך שסבו הגיע לחדרה בראשית דרכו בשנת 1898. בקשתו נענתה בחיוב, ולסיור שאורגן עבורו נלוו סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי הממונה על תיק שימור אתרים, מנהלת מוזיאון החאן דורית גורן, יו"ר עמותת המוזיאון יצחק (צ'קלה) גולדפינגר ומנהלת הארכיון רנית ירדן.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 71
עלייה במספר התושבים בחדרה
מנתוני משרד הפנים עולה כי נכון ספטמבר 2017 מונה חדרה 100,819 תושבים,מבין 100,819 תושבי חדרה, 49,860 הם זכרים ו-50,958 הן נקבות. 46,309 מכלל התושבים עדיין רווקים, 40,892 נשואים, 8,794 גרושים, 4,733 אלמנים.
קרא עוד...
13:15 (23/10/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 23
נתפסו שתילי מריחואנה בדירה ברחוב הגיבורים בחדרה
באירוע אחר שהתרחש לפני שלושה ימים, חשפו בלשי תחנת חדרה דירה נוספת בעיר אשר שימשה לגידול 78 שתילי מריחואנה בשיטת ההידרו (שתילי הקנאביס שנתפסו ברחוב הגיבורים )צילום דוברות המשטרה
קרא עוד...
10:47 (13/10/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 36
נחנכה שדרה ע"ש אמיר מי-טל ז"ל ברחוב הרצל חדרה
טקס לקריאת השדרה הפעילה ברחוב הרצל, על שמו של סא"ל אמיר מי-טל ז"ל. ראינו שם את מיטב בני העיר חדרה שבאו לכבד, היו שם אנשי צבא בכירים מרמת רמטכ"ל לשעבר ועד לחיילים סדיר. היו שם בני משפחתו של אמיר, שהתרגשו איתנו מהאירוע המכובד ולי נשאר רק לקרוא לילדי חדרה ללמוד מי היה אמיר, כמה הוא תרם למדינה ומדוע הוא נחשב לגאוות העיר חדרה.
15:13 (01/10/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 1   צפיות: 419
הרשויות המקומיות בשרון עתרו לבג"ץ נגד הקמת שדה תעופה חלופי בשרון בהן עיריות חדרה
העותרים טענו כי אין לוועדה לתשתיות לאומיות (ות"ל) סמכות לדון בהקמת שדה תעופה כללי מאחר שאין מדובר בתשתית לאומית
קרא עוד...
11:06 (14/09/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 141
נפתח באתר 'חפציבה' מרכז ההדרכה של חברת החשמל
זורם בכפות ידיהם: הכירו את בית הספר להכשרה מקצועית בתחום האנרגיה. 48 תלמידות ותלמידי כיתה י' פתחו אתמול (ב') את שנת הלימודים בבית ספר חדש סמוך לחדרה - 'אנרג'י-טק', שיכשיר אותם במקצועות החשמל, האנרגיה והסביבה | לצד תעודת הבגרות הטכנולוגית, יצאו התלמידים עם תעודת מקצוע | בהצלחה!
10:57 (06/09/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 143
פיתוח סמטת פלטרין הוותיקה בחדרה
סמטת פלטרין ממוקמת במרכז העיר ומחברת בין גן המייסדים (רחוב רוטשילד) ורחוב הרברט סמואל, ובנוסף מתחברת לרחוב רוטשילד דרך רחוב הקצין מיטלמן. בסמטה קיימים סניף קופת חולים, מבני מסחר ומגורים, בתי קפה, קיוסקים, ואלמנטים של ישיבה משולבי צמחייה.פיתוח הסמטה נועד להבליט את חוזקותיה, כולל פוטנציאל החיבור לגן המייסדים, הרחוב המרוצף בעל נטייה מובהקת להולכי רגל, שימוש בצמחייה ובריהוט רחוב להגדרת המרחב, ומאפיינים נוספים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 104
חדרה ערב הוקרה למעסיקי עובדים עם מוגבלות
מע"ש הוא מרכז עבודה שיקומי לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית המגיעים מהקהילה וממערכי דיור בחדרה והסביבה. מטרותיו העיקריות הינן מתן מסגרת תעסוקתית קבועה המאפשרת רכישת מיומנויות תעסוקתיות, אישיות וחברתיות, וכן הכנה, שילוב, וליווי של חניכים בעבודות בשוק החופשי.
קרא עוד...
09:47 (28/08/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 125
עיריית חדרה תוכנית "הדרך החדשה"
התוכנית "דרך חדשה" היא בין-משרדית וכוללת את משרדי החינוך, הבריאות, הרווחה והשירותים החברתיים, הכלכלה והתעשייה, הביטחון, ביטחון פנים, ומשרד התרבות והספורט. התוכנית מפורטת וכוללת פעילויות רבות שנוסחו בהתאם למטרותיה ויעדיה.
קרא עוד...
12:27 (16/08/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 65
תיכונים מחדרה ברשימת המצטיינים בארץ
בסך הכל הכריז משרד החינוך על 285 תיכונים מכל הארץ שנבחרו לרשימת בתי הספר המצטיינים בגין הישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים בשנת תשע"ז. בתי הספר המצטיינים דורגו על-פי הישגיהם, והמורים בבתי ספר אלה יתוגמלו ויזכו למענקים בסכומים הנעים בין 3,106 שקלים ל-8,285 שקלים בהתאם להישגי בית הספר.
קרא עוד...
12:22 (16/08/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 52
יניב דרי לא הופתעתי לקבל מכתב ההדחה של ראש העיר.
מתוך שמירה על כבודם של אנשים אני עדיין בוחר בשלב זה לא לנקוב בשמות מי האנשים שמוטב היה שלא ייעסקו בכספי ציבור... אך ראש העיר וחברי המועצה יודעים בדיוק על מה אני מדבר והשתיקה שלהם מעידה על ריפיון והיתנהלות פוליטית הישרדותית והם חוטאים לאמון הציבור.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 236
חדשות ופרשנות
חדשות חדרה
חינוך -בתי ספר
חדוה יחזקאלי
עיריית חדרה
תחבורה
בריאות
הגנת הסביבה
ישובי הסביבה
תנועת ש"ס
טל אליהו מ"מ ראש העיר
אור עקיבא חדשות
פלילים - ומשפט
הביצה המקומית
תכנון ובניה בחדרה
גבעת- אולגה
עמק -חפר
לערוץ שבילי התנ"ך
פוליטיקה
מוספים ודעות
גמלאים -רווחה
מידע לציבור
תרבות ואמנות
ספורט מה חדש
על הקו או מספרים
ברכות ואיחולים
אירועיים
פניה למערכת האתר
בימה חופשית
אתרים והיסטוריה
זהות יהודית
חגיגות שמחת תורה
שלום (שולם) שורץ ז"ל
בחירות המונציפליות
עמוות עלה
חריש
אוהד מרחב
מפלגת הבית היהודי
חגיגות המימונה
אירועי פורים בחדרה
בחירות לרשויות 2018,
ארכיון חדשות ועוד
תופרים לו תיק? תושבים רבים בחדרה בטוחים שהרב ישראל ביטון זכאי.
השתלשלות העניינים:לפני כעשור החלו חיכוכים בין אותו עובד בכיר לבין משפחת ביטון על אופי ניהול המוסדות שבראשותם.
10:06 (22/01/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1
צפיות: -1
הטכנודע בחזית ההוראה המשמעותית
ד"ר גדי מדור, מנכ"ל הטכנודע, בירך את באי הכנס: " הטכנודע בגבעת אולגה הוא ההוכחה עד כמה תחום ההוראה שבחרתם יכול להשפיע דרמטית על חיי הילדים
קרא עוד...
09:32 (22/01/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1
צפיות: -1
חדרה מסקר שערכה העירייה
55% מהתושבים דיווחו כי הם מרוצים או מאוד מרוצים משירותי העירייה לעומת 48% בלבד בשנה שעברה, 73% דיווחו כי הם מרוצים משירותי המוקד העירוני 106, 43% דיווחו כי הם שבעי רצון מחזות העיר
09:52 (12/01/18)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1
צפיות: -1
חדרה: יו"ר חדש לוועדה לענייני ביקורת
כנציג הסיעה הגדולה באופוזיציה מונה בן-דוד להחליף את אביטן גם כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת.
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
מתנדבי סיירת ההורים "חדרה "
סיירת ההורים הוקמה על-ידי היחידה העירונית למאבק בסמים ואלכוהול באגף הרווחה של עיריית חדרה
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
משרד הפנים אישר הרשאה תקציבית לחוף הנפרד בגבעת אולגה
הרשאה תקציבית של משרד הפנים האגף לאתרי רחצה, על סכום של כ-460 אלף שקלים עבור שיפוץ והסדרת החוף הנפרד בגבעת אולגה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 48
תלמידי הטכנודע ביקרו במחלקת הילדים בהלל יפה
הבאנו למחלקת הילדים בהלל יפה את אווירת חג החנוכה."
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 50
הגברת הביטחון בנווה חיים
לצורך הגברת הביטחון בשכונה נגד פריצות ואלימות הוקם מערך מתנדבים למשמר השכונה

תגובות: -1
צפיות: -1
הקמת היכל הספורט חדרה
מדובר באולם ספורט רב-תכליתי חד קומתי בגובה של 16 מ"ר, המיועד למשחקי כדורסל, כדוריד וכדורעף. בנוסף מתוכנן האולם גם למופעים גדולים
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 66
משמחים ילדים בבית החולים "הלל יפה
פעילות זו הייתה אחת מפעילויות החנוכה של המרכז החינוכי בבית החולים "הלל יפה".
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 35
מתכוננים לאליפות חדרה במטוסים מנייר
התחרות תתקיים לזכרו של צביקה בן-צבי ז"ל, חניך, מדריך ורכז המועדון, שנהרג בתאונת דרכים בדצמבר 1977.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 49
אירועים ומופעי תרבות חנוכה
עמותת "פנאי העיר", מתנ"ס גבעת אולגה, והמשרד לפיתוח הנגב הגליל והפריפריה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 33
מתווה לפינוי פולשים משטחים עירוניים בחדרה
ליישום הקריטריונים נקבע סעיף תקציבי ייעודי בתוכנית העבודה של מחלקת הנכסים לשנת 2018, העומד על 300 אלף שקלים.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 37
במבצע הסברה ואכיפה כנגד עבירות של רכיבה על אופניים חשמליים
יש לזכור כי הרכיבה על אופניים חשמליים מותרת לפי חוק מגיל 16 בלבד, וכי שימוש בטלפון סלולרי בזמן נסיעה, או רכיבה עם אוזניות, אסורים ומסוכנים.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 38
עיריית חדרה חגגה את הסיגד
בחג הסיגד מזכירים יהודי אתיופיה את הברית שנכרתה בין אלוהים לעם ישראל במתן תורה בהר סיני, והם ממשיכים במסורת של חידוש הברית בכל שנה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 25
שודרגו חדרי המורים בבתיה"ס בחדרה
מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון ערך סיור בשני בתי ספר, "שובו" ותלמוד תורה בית יעקב, המשתייכים לזרם המוכר שאינו רשמי (חינוך חרדי), והתארח בחדרי המורים המשודרגים שבהם.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 27
סיור מקצועי בגני אלון חדרה
סמנכ"ל העירייה משה ביטון, בליווי צוות מקצועי של העירייה, ערך סיור עבודה בשכונת גני אלון.לסיור הצטרפו נציגי ועד השכונה,
קרא עוד...
10:36 (02/11/17)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 38
חדרה במדד השקיפות הארצי
בעמותת שקיפות בינ"ל-ישראל ציינו כי, ברשויות המקומיות מתקיימים תהליכים המעמידים את התושב והקהילה במרכז
14:10 (25/10/17)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 52
חדרה תלמידים ממש זה"ב
הפעילויות מתקיימות בהובלת רכזת הזה"ב ב"ניצנים"
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 24
חדרה : ביצוע כביש יהודי פקיעין
הנסיעה לתחנת הרכבת ומאפשר לעקוף את הפקקים בכביש 4 בשעות הלחץ.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 54
משדרגים רחובות בנווה חיים
העבודות, הכוללות מערכות השקיה חדשות וגינון נוי, יבוצעו מהכניסה לשכונה וזאת במסגרת המדיניות לשדרוג הכניסות לשכונות העיר.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 113
מפגשי משוררים בחדרה
סגנית ראש עיריית חדרה חדוה יחזקאלי, עודדה וסייעה לקיומו של הערב במטרה לקדם את ערבי השירה והפיכתם לחלק מההוויה החדרתית
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 77