עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
  עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
חדרה שלנו
יום ו', יא’ בסיון תשע”ח
    דף הבית  |  חדשות ופרשנות  |  חדשות חדרה  |  הגנת הסביבה  |  עיריית חדרה  |  ישובי הסביבה  |  פוליטיקה  |  חינוך - בתי ספר  |  תחבורה ותשתית  |  בריאות  |  גימלאיים ורווחה  |  תכנון ובניה  |  אור עקיבא  |  גבעת אולגה  |  פלילים ומשפט  |  זהות יהודית  |  חדוה יחזקאלי  |  יחד - טל אליהו  |  בחירות 2018  |  תרבות ואומנות  
 
עו"ד חיזקי סיבק מתמודד בבחירות הקרובות לראשות מועצת עמק חפר
עו"ד חיזקי סיבק (54) תושב אביחיל, נשוי ואב לשלושה ילדים. לסיבק משרד עורכי דין העוסק כיום בתובענות ייצוגיות ובהליכים בעלי משמעות ציבורית מול הרשויות, בנושאים של גביה בלתי חוקית או מפלה, איכות הסביבה ואפליה על רקע מגדרי
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תושבי חדרה הפגנה מחאה ותמיכה בעסקים שכן פתוחים בשבת
סדרת המחאות מתייחסת לכל העסקים בעיר חדרה שסגורים בשבת בכל מתחמי הבילוי, היא הייתה אמורה להיחנך במתחם החדש והמפואר יותר, מול החוף וילג', שכל החנויות בו צפויות להיות סגורות בשבת אבל עברה מיקום מסיבות 'טכניות' ואבל בשבוע הבא תתקיים שם כמתוכנן.
קרא עוד...
10:33 (11/05/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
עפרה ברק תמודד לראשות המועצה האזורית עמק חפר
בעבר מילאה ברק תפקידים ציבוריים כמנכ"לית המועצה האזורית עמק חפר, מנכ"לית הישוב הקהילתי הושעיה (עמק יזרעאל), דירקטורית בחברה הכלכלית לפיתוח עמק חפר, חברת ועד האגודה החקלאית כפר מונש ואף עסקה בהתנדבות כקצינת משטרה בדרגת סנ"צ בתחנת "שדות" ובבסיס מג"ב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
חברי סניף הליכוד בחדרה ובראשם עו"ד אוהד מרחב,הגישו עתירה דחופה לבית הדין העליון של הליכוד
העתירה דורשת קביעת בחירות מקדימות בחדרה ואת ביטול החלטת הועדה מיום לפיה קבעה את מומעדתו של גדי אריאלי כמועמד לראשות העיר חדרה מטעם המפלגה וזאת ללא הליך של בחירות מקדימות.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
חדרה :שער העיר הצפוני הומלץ להפקדה
תוכנית שער העיר ממוקמת בכניסה הצפונית של העיר בסמיכות לכביש מס' 4, מצפון לצומת חרושת. התוכנית מציעה מתחם מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-112,000 מ"ר שטח עיקרי, תוך יצירת חזית עירונית אל כביש 4 וכן אל רחוב בעלי המלאכה
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
עו"ד יניב דרי מתמודד לראשות העיר שינויים קונקרטיים/מצע
אני חושב שנסיון עסקי משמעותי במגזר הפרטי, תוך אחריות אי=F9ית ומיידי=FA לכל החלטה (שמשפיעה כאן ועכשיו ויש לה נפקות כספית מיידית על מקבל ההחלטה), מהווה יתרון על פני נסיון במגזר הציבורי שם המשמעויות הכספיות של טעויות או אי דיוקים נופלות על הקופה הציבורית ובמקביל משאב כח האדם הוא בלתי מוגבל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
לא שקט בליכוד בחדרה גדי אריאלי צפוי להתמודד לראשות העיר ?
ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד אינה מתכוונת לערוך פריימריז לבחירות המוניציפליות בעיר חדרה ובכך למנות את גדי אריאלי מנכ"ל הליכוד בעבר כמעומד לראשות העיר.צפוי עתירות של חלק מחברי הליכוד בחדרה. כמו עו"ד אוהד מרחב הנתמך על ידי ראש העיר לשעבר חיים אביטן ועל פי הסקרים הוא מוביל על המעומד גדי אריאלי.
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
משה כחלון הגיע לטקס הממלכתי בחדרה ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל
במישור הלאומי אמר כחלון כי "מדינת ישראל לא תאפשר הקמת בסיס איראני קדמי בגבול הצפון ובוודאי שלא פגיעה בריבונותה על ידי ארגוני טרור במסווה אזרחי בגבול הדרום".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
חדרה : ששת אבוקות הזיכרון הודלקו הערב, יום השואה והגבורה
ששת אבוקות הזיכרון הודלקו הערב, יום השואה והגבורה בו השתתפו רבים מתושבי העיר לזכר ששת מיליון היהודים שניספובליווי בני נוער הדליקו נציגי הניצולים את ששת משואות הזיכרון לזכר היהודים שניספו בשואה. הטקס העירוני המרכזי התקיים כבכל שנה ברחבת "יד לבנים" ונפתח בשעה 20:00 בדקת דומייה. לאחר תפילת אל מלא רחמים נשא ראש העיר צביקה גנדלמן דברים. את המשואות הדליקו ששת ניצולי שואה ובני נוער ביצעו קטעים אומנותיים.
09:14 (12/04/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
מנכ"ל חדש לחברה הכלכלית חדרה שי ארנט - כהן
דירקטוריון החברה הכלכלית אישר את מינויו של שי ארנט-כהן אשר זכה במכרז לתפקיד המנכ"ל.ארנט-כהן, בן 52, עורך דין בהכשרתו, בעל תואר ראשון במשפטים (עם התמחות בכלכלה) ותואר שני במנהל עסקים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
 
 
גן בשכונת חפציבה על שמו של בן המקום טירן ארזי
טירן נפל בקרב ב-9 באפריל 2002, כאשר נכנס בראש לוחמים לתוך סמטה והיה הראשון שנורה ונהרג. בקרב זה נפלו עוד 12 חיילים. בן 33 היה בנופלו. הותיר אחריו אישה, ילדים, הורים, אחים ואחות. על הגלעד שהציבו הוריו של טירן בגן הציבורי, חרותים סביב שמו גם שמותיהם של 12 חבריו שנפלו עמו בקרב.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
חברת אמירי גן סללה כביש פיראטי על צינורות דלק
בית משפט השלום בחדרה הוציא צו מניעה כנגד סלילת כביש שעובר לכאורה על תשתיות הולכה של דלקים. הצו הוצא על ידי ידי השופט אלכס אחטר, לבקשת חברת תשן (תשתיות נפט) וחברת קצא"א (קו צינור אילת אשקלון) בטענה שהכביש נבנה לכאורה ללא היתר בנייה וללא רשות תוך סיכון חיי אדם. (כלכליסט ליאור גוטמן 25/3/18)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
המדינה לבג"צ: יוחלפו חברי האסיפה בחדרה
המדינה השיבה לבג"צ בעתירה שהוגהש נגד התמודדותו של הר ישראל מאיר ביטון לתפקיד רב העיר חדרה: "התמונה בכללותה מלמדת על זיקה מסוימת של חברים באסיפה הבוחרת למועמד"
קרא עוד...
11:07 (22/03/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
ראש העירייה אירח בלשכתו תלמידות ממגמת התקשורת בתיכון חדרה
על שאלת התלמידות בדבר העבודות המתבצעות במתחם מיקס להקמת בית קולנוע, אמר גנדלמן כי לעירייה אין קשר עסקי למבנה. ראש העירייה הביע שמחה על כך שהיזמים מצאו לנכון לפתוח קולנוע בחדרה, וציין כי הוא מקווה שתושבי חדרה יידעו לפרגן למתחם הקולנוע שיוקם
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
תלמידי בית ספר גלים מחדרה במיזם הארצי "הלב זוכר"
במסגרת המיזם, שיצא לדרך לציון שנת ה-70 למדינת ישראל, עוצבו 23,545 לבבות קרמיקה אדומים (כמספר חללי מערכות ישראל), אשר לקראת יום הזיכרון תשע"ח יונחו בשורה ארוכה מחוץ ולתוך מרכז יצחק רבין לחקר ישראל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
נדב הדר נבחר לתפקיד מהנדס העיר חדרה
בעקבות פרישתו הצפויה בקרוב של המהנדס נועם גרייף בחרה עיריית חדרה בנדב הדר שיחליפו בתפקיד מהנדס העיר חדרה. הדר המשמש כיום מהנדס מועצה מקומית זיכרון יעקב, בעל תואר LL.B במשפטים באוניברסיטת חיפה, ותואר B.Sc בהנדסה אזרחית בטכניון, עם התמחות בתחבורה ובחומרי בנייה. בעבר עבד גם כמהנדס פרויקטים, וכמנהל תחום הנדסה במשרד מבקר הפנים של רכבת ישראל.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
נציגי הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה והמגבית היהודית ביקרו בחדרה
נציגי הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה ביקרו בחדרה והשתתפו בישיבת עבודה שנועדה לבחון אפשרויות לשיתופי פעולה וסיוע בפרויקטים קהילתיים בעיר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
עיריית חדרה פינתה מפארק הנחל כ-100 טון פסולת שנסחפה אל גדות נחל חדרה
הגוף האחראי הוא רשות הניקוז והנחלים, הממונה על הטיפול בנחל חדרה, כולל ניקוז, הגנה מפני שיטפונות, שמירה על איכות המים, הוצאת מזהמים ופיתוח סביבת הנחל. הגוף הממונה על ניקיון הפארק ופיתוחו הוא כאמור החברה לפיתוח תיירות חדרה "נחלים".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
סרטון הומוריסטי שנועד לעודד סטודנטים להיעזר במתחם הלמידה שנפתח במרכז הצעירים העירוני
נבחרי ציבור של עיריית חדרה, ראש העירייה צביקה גנדלמן, סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי, סגן ראש העיר רומן גישר, הוכיחו שהם ניחנו בחוש הומור מפותח, לאחר שגילמו סטודנטים בתקופת מבחנים בסרטון שצולם במרכז הצעירים העירוני "טורבינה".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
תושבים מתנגדים להקמת מלון ’רמדה’ במעיין-צבי
מלון ’רמדה’ יוקם על-פי התכניות, על שטח של 12 דונמים על-ידי חברת ’אמירי גן’ בהנהלתו של היזם עודד תורג’מן בהשקעה של כ-150 מיליון ש"ח, וזאת לאחר שכבר התקבלו האישורים הדרושים, מהמועצה המקומית והוועדה לתכנון ובנייה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
חדרה תוכנית חינוך פיננסי, "משקיעים בעתיד"
במרכז הצעירים מסבירים כי, המציאות הכלכלית מציבה אתגרים חדשים, שבגינם נאלץ האזרח הישראלי הממוצע להתמודד עם עשרות החלטות כלכליות שאף אחד לא לימד אותו לנהל: לקיחת משכנתא, ניהול פריסות תשלומים (כרטיס אשראי)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
תושבת חדרה אישום: זייפה מאות משכורות וגנבה מאות אלפי שקלים
מכתב האישום המתוקן, שהוגש באמצעות עו"ד יניב זוהר ועו"ד שני בן גיגי, עולה כי הנאשמת עבדה בין השנים 1998 - 2010 בחברה גדולה ובמסגרת תפקידה אישרה מדי חודש את שעות עבודתם של העובדים שהועסקו על ידי החברה. היא נאשמת כי במהלך השנים 2004 - 2010 זייפה כ-325 תלושי משכורת, כאשר סך כספי הגניבות עמד על שיעור של כ-760 אלף שקל
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
עלייה במספר יחידות הדיור הנבנות בחדרה
מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון שיבח את העבודה המתבצעת בגף ההנדסה והדדיש שזו השנה השלישית ברציפות שעובדי האגף עובדים בתפוקה של למעלה מ-1000 יחידות דיור בשנה, וזאת במקביל להכנסת מערכת מקוונת לפעילות האגף.
10:09 (11/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
אושרה בקשתן של עיריית חדרה והמועצה אזורית מנשה להחלפת שטחים ביניהן,
המהלך התבצע בהסכמה ובשיתוף פעולה של שתי הרשויות, עיריית חדרה ומועצה אזורית מנשה, אשר ביקשו לתקן ולשנות את תחום השיפוט שלהן עבור שטח בהיקף של כ-2,600 דונם.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
הרב ישראל מאיר ביטון,תגובה שבשל עתירה נגדו לבג"צ, נדחו הבחירות למשרת רב העיר בחדרה
מלשכת הרב ביטון נמסר בתגובה: "אנו מברכים על החלטת היועמ"ש על מנת שנוכל להוכיח כי מדובר בטענות סרק של המתלונן הסדרתי מר ידידיה בנימין אשר רודף את הרב ישראל ביטון ומשפחתו למעלה מעשור לאחר שפוטר מניהול מוסדותיו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
צוות השקיפות בעיריית חדרה השתתף בדיון בכנסת
חוק חופש המידע, ובחלקם על סטנדרטים של שקיפות והנגשת מידע לציבור. סטנדרטים אלה הם למעלה מהדרישה שבחוק, ונבדקים בכ-100 ממדינות בעולם במסגרת פעילות עמותת שקיפות בינלאומית, אשר עמותת שקיפות ישראל היא חלק ממנה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
הסדרת איסוף פסולת אלקטרונית הצעה לסדר של סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי
לדברי יחזקאלי, הממונה על תיק איכות הסביבה, בבתים רבים ישנה פסולת אלקטרונית המיועדת להשלכה, כמו מכשירי טלוויזיה, טלפונים סלולריים, מחשבים, מדפסות, פקסים וכדומה. כדי לאסוף פסולת זו למקום בטוח, שם תטופל הפסולת ותמוחזר, יש לדאוג להסדרת מערך איסוף והובלה למתקן קצה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
יו"ר המכהן איציק יצחקי נבחר ברוב קולות לעמוד שוב יו"ר מועצת העובדים
עובדי עיריית חדרה הביעו אמון מוחלט ביו"ר הוועד איציק יצחקי לאחר שבבחירות לוועד העובדים שהתקיימו אתמול הוא זכה ברוב קולות ביחד עם הרשימה שהוביל. ללא ספק מדובר בהבעת אמון
קרא עוד...
13:05 (01/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
חיים ללא אלימות בחדרה
ההצגה "הגט" הועלתה בחדרה כאירוע מסכם לציון היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים, ביוזמת תוכנית "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון הפנים, ובשיתוף עיריית חדרה, המרכז לשלום המשפחה של אגף הרווחה,
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
עין הים התחבורה הציבורית המובילה לשכונה ומחוץ לה – דלילה.
תושב השכונה, עו"ד איל פבזנר, פנה לאחרונה בנושא למשרד התחבורה. לדבריו, כל תושבי השכונה נאלצים לקבל שירותים בסיסיים מחוצה לה. מדובר בשירותים כמו קופת חולים, דואר, בנקים, קניות, בתי ספר, שירותים מוניציפליים וכו'.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
תעודות לבוגרות קורס סייעות בגני הילדים בחדרה
המחזור השני שסיים את הכשרתו בקורס שנמשך כשנתיים והתקיים בשיתוף פעולה בין המחלקה לחינוך קדם יסודי באגף החינוך של עיריית חדרה לבין המכללה האקדמית וינגייט, בעידוד ועד העובדים של העירייה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
יחזקאלי לשר שטייניץ: יש להקדים את סגירתן של היחידות הפחמיות
"אני פונה אליך, בכל לשון של בקשה", פנתה יחזקאלי לשר שייטניץ, "כי תורה להגביר את התחזוקה של היחידות הישנות 4-1 ולהביא לסגירתן בהחלטת ממשלה. ככל שתקדים להתקבל החלטת ממשלה להוציא אותן לשימור, כך ייטב עם תושבי חדרה והסביבה".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
גם מתכנת אלמוני מחדרה יכול לגייס מיליונים בלי שום פיקוח
יפה הקים השנה את חברת Jelurida (ג'לורידה) באמצעות הנפקת מטבע וירטואלי בשם Ignis (איגניס). החברה מפתחת כלים לשיפור טכנולוגיית הבלוקצ'יין, המהווה את הבסיס לכלל המטבעות הווירטואליים. עד כה גייסו יפה ושותפיו 7-8 מיליון יורו מתוך סכום מקסימלי של 50 מיליון יורו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
 
כניסה ליכוד שלנו

לחיצו על התמונה
 
בואו לפרסם במחירים חסרי תקדים

 
 
 
גנדלמן: לא ניתן לסכן את ביטחונם ובריאותם של תושבי חדרה
מכתב לשר האנרגיה שטייניץ בו הודיע על התנגדותו והתנגדות עיריית חדרה להקמת התחנות המדוברות. גנדלמן אף הקים מטה מאבק על מנת להתארגן למאבק ארוך עד אשר תוסר הסכנה הבריאותית והביטחונית מתושבי העיר חדרה והסביבה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
 
 
כניסה חדשה לעיר ותחילת תכנון הרחבת הגשר גבעת אולגה
מנכ"ל נתיבי ישראל, ניסים פרץ, קיבל את כל דרישות העירייה והורה לצאת לתכנון מידי של הרחבת גשר אולגה ובתום עבודות התכנון, יוחלט האם להפריד את ביצוע העבודות, מעבודות הרחבת כביש 2
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
באזור התעשייה בעיר נסגרו מספר רחובות וקיים חשש כי אם הגשמים יימשכו, יוצפו בתי העסק במקום
13:31 (31/01/13) מערכת האתר חדרה שלנו

עקב הגשמים העזים הוצף הבוקר רחוב חטיבת הנחל המוביל לשכונת בית אליעזר בחדרה. המשטרה חסמה את הרחוב לשני הכיוונים ומבצעת הכוונה וגם כוחות הכיבוי במקום. במקביל, הורים נקראו על ידי העירייה לאסוף את ילדיהם מבתי ספר יסודיים בשכונה. זאת, מהחשש כי לא תתאפשר גישה לבתי הספר עקב הגשמים. בסערה שאירעה בתחילת החודש כ-150 ילדים חולצו משלושה בתי ספר בשכונה, בשל ההצפות. באזור התעשייה בעיר נסגרו מספר רחובות וקיים חשש כי אם הגשמים יימשכו, יוצפו בתי העסק במקום. במקביל, קיים חשש שנחל חדרה יעלה על גדותיו. בגלל תקלה במתקן של חברת החשמל באזור חדרה ישנן הפסקות חשמל יזומות של כ-20 דקות לסירוגין בעיר חדרה. רחוב דוד שמעוני נסגר עקב בור ענקי שנפער בכביש. כמו כן נסגרו חטיבת הנח"ל, חטיבת גולני, יצחק בן צבי ודרך אליכין סמוך לבית העלמין ראש העיר חדרה חיים אביטן אמר בתגובה לדברים כי "אם תשימו לב הגשמים שירדו השנה הם גשמים ללא הפוגות. היינו רגילים לגשם של 10 דקות והגשם הזה יורד כבר יומיים. יש מקומות מסוימים שמתנקזים לנחל חדרה והנחל עלה על גדותיו". בראיון בשידור החי של ynet מחדרה אמר עוד אביטן כי "העמדנו את כל העובדים והשטח הזה שהוצף היום פתוח עכשיו. אנחנו מפיקים עוד לקחים ואני מאמין שבפעם הבאה זה לא יקרה. בסך הכול החיים בחדרה פועלים כשגרה".

 
 
חדשות ופרשנות
חדשות חדרה
חינוך -בתי ספר
חדוה יחזקאלי
עיריית חדרה
תחבורה
בריאות
הגנת הסביבה
ישובי הסביבה
תנועת ש"ס
טל אליהו מ"מ ראש העיר
אור עקיבא חדשות
פלילים - ומשפט
הביצה המקומית
תכנון ובניה בחדרה
גבעת- אולגה
עמק -חפר
לערוץ שבילי התנ"ך
פוליטיקה
מוספים ודעות
גמלאים -רווחה
מידע לציבור
תרבות ואמנות
ספורט מה חדש
על הקו או מספרים
ברכות ואיחולים
אירועיים
פניה למערכת האתר
בימה חופשית
אתרים והיסטוריה
זהות יהודית
חגיגות שמחת תורה
שלום (שולם) שורץ ז"ל
בחירות המונציפליות
עמוות עלה
חריש
אוהד מרחב
מפלגת הבית היהודי
חגיגות המימונה
אירועי פורים בחדרה
בחירות לרשויות 2018,
ארכיון חדשות ועוד