עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
  עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
חדרה שלנו
יום ה', ו’ בניסן תשע”ח
    דף הבית  |  חדשות ופרשנות  |  חדשות חדרה  |  הגנת הסביבה  |  עיריית חדרה  |  ישובי הסביבה  |  פוליטיקה  |  חינוך - בתי ספר  |  תחבורה ותשתית  |  בריאות  |  גימלאיים ורווחה  |  תכנון ובניה  |  אור עקיבא  |  גבעת אולגה  |  פלילים ומשפט  |  זהות יהודית  |  חדוה יחזקאלי  |  יחד - טל אליהו  |  בחירות 2018  |  תרבות ואומנות  
המדינה לבג"צ: יוחלפו חברי האסיפה בחדרה
המדינה השיבה לבג"צ בעתירה שהוגהש נגד התמודדותו של הר ישראל מאיר ביטון לתפקיד רב העיר חדרה: "התמונה בכללותה מלמדת על זיקה מסוימת של חברים באסיפה הבוחרת למועמד"
קרא עוד...
11:07 (22/03/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
דרך לאחדות בצל הבחירות המתקרבות לראשות העיר חדרה
על פי היוזמה, ש"ס המחזיקה בשני מושבים תתאחד יחד עם הבית היהודי המחזיקה במושב אחד ויהדות התורה שנציגה מכהן בקדנציה הנוכחית מטעם הליכוד, הרב בן ציון נורדמן שהוא מחזיק מושב אחד.
קרא עוד...
11:00 (22/03/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 54
 
 
שער מנשה עבר קרדיטציה ויקבל-תו תקן של ארגון ה-JCI
מנהל שער מנשה פרופ' אלכסנדר גרינשפון: "התהליך המורכב שעברנו חשף 'גאוות יחידה' שאני מאוד גאה בה, והראה כמה העובדים שלנו מחוברים למרכז ומחויבים להצלחתו ולשיפור מתמיד של הליכי העבודה בו. אני מודה לכל אחת ואחד מהם"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 1136
 
ראש העירייה אירח בלשכתו תלמידות ממגמת התקשורת בתיכון חדרה
על שאלת התלמידות בדבר העבודות המתבצעות במתחם מיקס להקמת בית קולנוע, אמר גנדלמן כי לעירייה אין קשר עסקי למבנה. ראש העירייה הביע שמחה על כך שהיזמים מצאו לנכון לפתוח קולנוע בחדרה, וציין כי הוא מקווה שתושבי חדרה יידעו לפרגן למתחם הקולנוע שיוקם
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 793
 
תלמידי בית ספר גלים מחדרה במיזם הארצי "הלב זוכר"
במסגרת המיזם, שיצא לדרך לציון שנת ה-70 למדינת ישראל, עוצבו 23,545 לבבות קרמיקה אדומים (כמספר חללי מערכות ישראל), אשר לקראת יום הזיכרון תשע"ח יונחו בשורה ארוכה מחוץ ולתוך מרכז יצחק רבין לחקר ישראל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 152
 
נדב הדר נבחר לתפקיד מהנדס העיר חדרה
בעקבות פרישתו הצפויה בקרוב של המהנדס נועם גרייף בחרה עיריית חדרה בנדב הדר שיחליפו בתפקיד מהנדס העיר חדרה. הדר המשמש כיום מהנדס מועצה מקומית זיכרון יעקב, בעל תואר LL.B במשפטים באוניברסיטת חיפה, ותואר B.Sc בהנדסה אזרחית בטכניון, עם התמחות בתחבורה ובחומרי בנייה. בעבר עבד גם כמהנדס פרויקטים, וכמנהל תחום הנדסה במשרד מבקר הפנים של רכבת ישראל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 485
 
נציגי הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה והמגבית היהודית ביקרו בחדרה
נציגי הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה ביקרו בחדרה והשתתפו בישיבת עבודה שנועדה לבחון אפשרויות לשיתופי פעולה וסיוע בפרויקטים קהילתיים בעיר.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 142
 
עיריית חדרה פינתה מפארק הנחל כ-100 טון פסולת שנסחפה אל גדות נחל חדרה
הגוף האחראי הוא רשות הניקוז והנחלים, הממונה על הטיפול בנחל חדרה, כולל ניקוז, הגנה מפני שיטפונות, שמירה על איכות המים, הוצאת מזהמים ופיתוח סביבת הנחל. הגוף הממונה על ניקיון הפארק ופיתוחו הוא כאמור החברה לפיתוח תיירות חדרה "נחלים".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 320
 
סרטון הומוריסטי שנועד לעודד סטודנטים להיעזר במתחם הלמידה שנפתח במרכז הצעירים העירוני
נבחרי ציבור של עיריית חדרה, ראש העירייה צביקה גנדלמן, סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי, סגן ראש העיר רומן גישר, הוכיחו שהם ניחנו בחוש הומור מפותח, לאחר שגילמו סטודנטים בתקופת מבחנים בסרטון שצולם במרכז הצעירים העירוני "טורבינה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 213
 
תושבים מתנגדים להקמת מלון ’רמדה’ במעיין-צבי
מלון ’רמדה’ יוקם על-פי התכניות, על שטח של 12 דונמים על-ידי חברת ’אמירי גן’ בהנהלתו של היזם עודד תורג’מן בהשקעה של כ-150 מיליון ש"ח, וזאת לאחר שכבר התקבלו האישורים הדרושים, מהמועצה המקומית והוועדה לתכנון ובנייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 314
 
חדרה תוכנית חינוך פיננסי, "משקיעים בעתיד"
במרכז הצעירים מסבירים כי, המציאות הכלכלית מציבה אתגרים חדשים, שבגינם נאלץ האזרח הישראלי הממוצע להתמודד עם עשרות החלטות כלכליות שאף אחד לא לימד אותו לנהל: לקיחת משכנתא, ניהול פריסות תשלומים (כרטיס אשראי)
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 889
 
 
 
תושבת חדרה אישום: זייפה מאות משכורות וגנבה מאות אלפי שקלים
מכתב האישום המתוקן, שהוגש באמצעות עו"ד יניב זוהר ועו"ד שני בן גיגי, עולה כי הנאשמת עבדה בין השנים 1998 - 2010 בחברה גדולה ובמסגרת תפקידה אישרה מדי חודש את שעות עבודתם של העובדים שהועסקו על ידי החברה. היא נאשמת כי במהלך השנים 2004 - 2010 זייפה כ-325 תלושי משכורת, כאשר סך כספי הגניבות עמד על שיעור של כ-760 אלף שקל
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 128
 
 
עלייה במספר יחידות הדיור הנבנות בחדרה
מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון שיבח את העבודה המתבצעת בגף ההנדסה והדדיש שזו השנה השלישית ברציפות שעובדי האגף עובדים בתפוקה של למעלה מ-1000 יחידות דיור בשנה, וזאת במקביל להכנסת מערכת מקוונת לפעילות האגף.
10:09 (11/01/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 160
 
 
אושרה בקשתן של עיריית חדרה והמועצה אזורית מנשה להחלפת שטחים ביניהן,
המהלך התבצע בהסכמה ובשיתוף פעולה של שתי הרשויות, עיריית חדרה ומועצה אזורית מנשה, אשר ביקשו לתקן ולשנות את תחום השיפוט שלהן עבור שטח בהיקף של כ-2,600 דונם.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 617
 
הרב ישראל מאיר ביטון,תגובה שבשל עתירה נגדו לבג"צ, נדחו הבחירות למשרת רב העיר בחדרה
מלשכת הרב ביטון נמסר בתגובה: "אנו מברכים על החלטת היועמ"ש על מנת שנוכל להוכיח כי מדובר בטענות סרק של המתלונן הסדרתי מר ידידיה בנימין אשר רודף את הרב ישראל ביטון ומשפחתו למעלה מעשור לאחר שפוטר מניהול מוסדותיו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 387
 
 
צוות השקיפות בעיריית חדרה השתתף בדיון בכנסת
חוק חופש המידע, ובחלקם על סטנדרטים של שקיפות והנגשת מידע לציבור. סטנדרטים אלה הם למעלה מהדרישה שבחוק, ונבדקים בכ-100 ממדינות בעולם במסגרת פעילות עמותת שקיפות בינלאומית, אשר עמותת שקיפות ישראל היא חלק ממנה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 261
 
 
הסדרת איסוף פסולת אלקטרונית הצעה לסדר של סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי
לדברי יחזקאלי, הממונה על תיק איכות הסביבה, בבתים רבים ישנה פסולת אלקטרונית המיועדת להשלכה, כמו מכשירי טלוויזיה, טלפונים סלולריים, מחשבים, מדפסות, פקסים וכדומה. כדי לאסוף פסולת זו למקום בטוח, שם תטופל הפסולת ותמוחזר, יש לדאוג להסדרת מערך איסוף והובלה למתקן קצה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 196
 
יו"ר המכהן איציק יצחקי נבחר ברוב קולות לעמוד שוב יו"ר מועצת העובדים
עובדי עיריית חדרה הביעו אמון מוחלט ביו"ר הוועד איציק יצחקי לאחר שבבחירות לוועד העובדים שהתקיימו אתמול הוא זכה ברוב קולות ביחד עם הרשימה שהוביל. ללא ספק מדובר בהבעת אמון
קרא עוד...
13:05 (01/12/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 327
 
חיים ללא אלימות בחדרה
ההצגה "הגט" הועלתה בחדרה כאירוע מסכם לציון היום הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים, ביוזמת תוכנית "עיר ללא אלימות" של המשרד לביטחון הפנים, ובשיתוף עיריית חדרה, המרכז לשלום המשפחה של אגף הרווחה,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 166
 
 
 
עין הים התחבורה הציבורית המובילה לשכונה ומחוץ לה – דלילה.
תושב השכונה, עו"ד איל פבזנר, פנה לאחרונה בנושא למשרד התחבורה. לדבריו, כל תושבי השכונה נאלצים לקבל שירותים בסיסיים מחוצה לה. מדובר בשירותים כמו קופת חולים, דואר, בנקים, קניות, בתי ספר, שירותים מוניציפליים וכו'.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 240
 
 
תעודות לבוגרות קורס סייעות בגני הילדים בחדרה
המחזור השני שסיים את הכשרתו בקורס שנמשך כשנתיים והתקיים בשיתוף פעולה בין המחלקה לחינוך קדם יסודי באגף החינוך של עיריית חדרה לבין המכללה האקדמית וינגייט, בעידוד ועד העובדים של העירייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 576
 
יחזקאלי לשר שטייניץ: יש להקדים את סגירתן של היחידות הפחמיות
"אני פונה אליך, בכל לשון של בקשה", פנתה יחזקאלי לשר שייטניץ, "כי תורה להגביר את התחזוקה של היחידות הישנות 4-1 ולהביא לסגירתן בהחלטת ממשלה. ככל שתקדים להתקבל החלטת ממשלה להוציא אותן לשימור, כך ייטב עם תושבי חדרה והסביבה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 565
 
 
 
גם מתכנת אלמוני מחדרה יכול לגייס מיליונים בלי שום פיקוח
יפה הקים השנה את חברת Jelurida (ג'לורידה) באמצעות הנפקת מטבע וירטואלי בשם Ignis (איגניס). החברה מפתחת כלים לשיפור טכנולוגיית הבלוקצ'יין, המהווה את הבסיס לכלל המטבעות הווירטואליים. עד כה גייסו יפה ושותפיו 7-8 מיליון יורו מתוך סכום מקסימלי של 50 מיליון יורו.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 730
 
 
 
 
 
 
 
מתקני משחק והצללה ייחודיים בפארק נחל חדרה.
החברה הזוכה אחראית על תכנון, אספקה, התקנה ואחזקה של המתקנים, וכן משטח גומי בטיחותי, כולל התאמה לנגישות. התאמת המתקנים לאנשים עם מוגבלות תתוכנן בשיתוף נציג "נגישות ישראל" שלוחת חדרה,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 584
 
יניב דרי הודח מדרקטוריון "פנאי העיר" חדרה
מועצת העיר חדרה הדיחה השבוע את חבר מועצת העיר חבר הקואליציה יניב דרי מדירקטוריון "עמותת הפנאי" חדרה.יניב דרי החזיק גם בתפקיד מ"מ יו"ר הדירקטריון .מהלך זה הגיע לאחר קרע ביחסים בין ראש העיר ויניב דרי מסיעתו של טל אליהו שלאחרונה חיזק את קשריו עם ראש העיר לאחר נתק חלקי.את תגובתו של דרי נפרסם בקרוב.
13:45 (28/07/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 706
 
 
ראש הממשלה בנימין נתניהו ואורחו ההודי נרנדרה מודי בחדרה
בנימין נתניהו ומקבילו ההודי נרנדרה מודי הגיעו לביקור במתקן להתפלת מים בחדרה והשניים ניצלו את ההזמדנות כדי להצטנן מבחום וטבלו את רגליהם במי הים
קרא עוד...
09:36 (07/07/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 937
 
 
גנדלמן: לא ניתן לסכן את ביטחונם ובריאותם של תושבי חדרה
מכתב לשר האנרגיה שטייניץ בו הודיע על התנגדותו והתנגדות עיריית חדרה להקמת התחנות המדוברות. גנדלמן אף הקים מטה מאבק על מנת להתארגן למאבק ארוך עד אשר תוסר הסכנה הבריאותית והביטחונית מתושבי העיר חדרה והסביבה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 915
 
 
תערוכת כרזות של תלמידים מחדרה הוצגה בכנסת
תערוכת כרזות לגלישה בטוחה ברשת, שהכינו תלמידים מחדרה, הוצגה בכנסת בדיון הוועדה המיוחדת לזכויות הילד שהתקיימה בנושא "חרמות ונידויים חברתיים בקרב ילדים ובני נוער במסגרות חינוכיות ובמרחב הדיגיטלי"
11:38 (07/06/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 321
 
חברת החשמל תפתח בית ספר תיכון מקצועי לחשמל ואלקטרוניקה בחדרה
מחברת החשמל נמסר כי הם רואים במסלול ככזה שיכשיר כוח אדם מקצועי – טכנולוגי שייקח חלק בפיתוח המשק הישראלי, עתודה מקצועית של מצוינות טכנולוגית בתחום האנרגיה, החשמל והסביבה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 266
 
 
 
כניסה ליכוד שלנו

לחיצו על התמונה
 
בואו לפרסם במחירים חסרי תקדים

 
 
 
כניסה חדשה לעיר ותחילת תכנון הרחבת הגשר גבעת אולגה
מנכ"ל נתיבי ישראל, ניסים פרץ, קיבל את כל דרישות העירייה והורה לצאת לתכנון מידי של הרחבת גשר אולגה ובתום עבודות התכנון, יוחלט האם להפריד את ביצוע העבודות, מעבודות הרחבת כביש 2
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 158
באזור התעשייה בעיר נסגרו מספר רחובות וקיים חשש כי אם הגשמים יימשכו, יוצפו בתי העסק במקום
13:31 (31/01/13) מערכת האתר חדרה שלנו

עקב הגשמים העזים הוצף הבוקר רחוב חטיבת הנחל המוביל לשכונת בית אליעזר בחדרה. המשטרה חסמה את הרחוב לשני הכיוונים ומבצעת הכוונה וגם כוחות הכיבוי במקום. במקביל, הורים נקראו על ידי העירייה לאסוף את ילדיהם מבתי ספר יסודיים בשכונה. זאת, מהחשש כי לא תתאפשר גישה לבתי הספר עקב הגשמים. בסערה שאירעה בתחילת החודש כ-150 ילדים חולצו משלושה בתי ספר בשכונה, בשל ההצפות. באזור התעשייה בעיר נסגרו מספר רחובות וקיים חשש כי אם הגשמים יימשכו, יוצפו בתי העסק במקום. במקביל, קיים חשש שנחל חדרה יעלה על גדותיו. בגלל תקלה במתקן של חברת החשמל באזור חדרה ישנן הפסקות חשמל יזומות של כ-20 דקות לסירוגין בעיר חדרה. רחוב דוד שמעוני נסגר עקב בור ענקי שנפער בכביש. כמו כן נסגרו חטיבת הנח"ל, חטיבת גולני, יצחק בן צבי ודרך אליכין סמוך לבית העלמין ראש העיר חדרה חיים אביטן אמר בתגובה לדברים כי "אם תשימו לב הגשמים שירדו השנה הם גשמים ללא הפוגות. היינו רגילים לגשם של 10 דקות והגשם הזה יורד כבר יומיים. יש מקומות מסוימים שמתנקזים לנחל חדרה והנחל עלה על גדותיו". בראיון בשידור החי של ynet מחדרה אמר עוד אביטן כי "העמדנו את כל העובדים והשטח הזה שהוצף היום פתוח עכשיו. אנחנו מפיקים עוד לקחים ואני מאמין שבפעם הבאה זה לא יקרה. בסך הכול החיים בחדרה פועלים כשגרה".

 
 
חדשות ופרשנות
חדשות חדרה
חינוך -בתי ספר
חדוה יחזקאלי
עיריית חדרה
תחבורה
בריאות
הגנת הסביבה
ישובי הסביבה
תנועת ש"ס
טל אליהו מ"מ ראש העיר
אור עקיבא חדשות
פלילים - ומשפט
הביצה המקומית
תכנון ובניה בחדרה
גבעת- אולגה
עמק -חפר
לערוץ שבילי התנ"ך
פוליטיקה
מוספים ודעות
גמלאים -רווחה
מידע לציבור
תרבות ואמנות
ספורט מה חדש
על הקו או מספרים
ברכות ואיחולים
אירועיים
פניה למערכת האתר
בימה חופשית
אתרים והיסטוריה
זהות יהודית
חגיגות שמחת תורה
שלום (שולם) שורץ ז"ל
בחירות המונציפליות
עמוות עלה
חריש
אוהד מרחב
מפלגת הבית היהודי
חגיגות המימונה
אירועי פורים בחדרה
בחירות לרשויות 2018,
ארכיון חדשות ועוד