reuven_22@walla.com
  עיתון האינטרנט של חדרה והסביבה
חדרה שלנו והסביבה
יום א', יד’ בשבט תשע”ט
    דף הבית  |  חדשות ופרשנות  |  חדשות חדרה  |  הגנת הסביבה  |  עיריית חדרה  |  ישובי הסביבה  |  פוליטיקה  |  חינוך - בתי ספר  |  תחבורה ותשתית  |  בריאות  |  גימלאיים ורווחה  |  תכנון ובניה  |  אור עקיבא  |  גבעת אולגה  |  פלילים ומשפט  |  זהות יהודית  |  חדוה יחזקאלי  |  מדור הספורט  |  בחירות 2018  |  מועצת העיר חדרה 2018  
לראשונה בחדרה נכנס שיעור תעבורה למערך השעות שנת זהירות בדרכים
המשרד לביטחון פנים, מבצעת מסעי הסברה ואכיפה כנגד עבירות של רכיבה על אופניים חשמליים.בעירייה מדגישים כי הרכיבה מותרת לפי חוק מגיל 16 בלבד, וכי ניתן לרכוב בעיר רק בשבילי אופניים, ובהיעדר שביל אופניים יש להקפיד להיצמד לימין הכביש. אין לרכב על המדרכות.
קרא עוד...
13:50 (11/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
 
הוראות חדשות לכל ציי הרכב העוסקים באיסוף אשפה
בין היתר, חברות הפועלות בעיר חדרה המחזיקות בציי רכב שכאלה יאלצו להיפטר מהרכבים הישנים. מדובר בחברות פינוי האשפה שהוכנסו לאחרונה לעיר - נאות דורית ומרדכי זיבאי, לשתיהן ביחד צי של 47 כלי רכב (נכון לשנת 2014).בנוסף לכך, גם לחברות האוטובוסים הפועלות בעיר (אגד, קווים) ישנו צי רכבים הדורש רענון בנושא זיהום סביבה וגם הן יאלצו להשבית אוטובוסים שלא עומדים בתקן. אגב, 50 כלי רכב כאלה כבר הושבתו בשנתיים האחרונות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 394
 
חדרה : פיילוט תחבורה ציבורית
בשלב זה מדובר על פיילוט של תחבורה ציבורית במסגרת אחד מקווי אגד. זאת בדומה למיזם שכבר החל כפיילוט בתל אביב, בקו 4, ומופעל באמצעות אותה חברה. עם זאת, הועלתה אפשרות לבחון בעתיד מול החברה גם פיילוט של רכבת קלה בחדרה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 414
 
 
 
נהגת דהרה במהירות אל תוך סניף בנק יהב בעיר
פקידת בנק ששהתה בסניף סיפרה כי לפתע נשמעה חבטה אדירה ונראה כלי רכב בפתח הבנק. "הייתי בטוחה שמדובר באירוע לאומני של דריסה ושתיכף ייצא מישהו מהרכב ויתחיל לירות לכל עבר", סיפרה. "אנשים נשכבו על הרצפה ורצו לחלק הרחוק של הסניף מחשש שיפגעו בהם, לא חלמתי שדבר כזה יכול לקרות. זה היה ממש מפחיד".
קרא עוד...
תגובות: 1   צפיות: 151
 
 
 
 
 
נהג אוטובוס מאבד שליטה
אירוע תמוהה אחר הצהריים ברחוב הרצל בחדרה כשנהג אוטובוס פגע בששת כלי הרכב וכתוצאה מכך פצע עצמו ושלושה אנשים נוספים. צוותי מד"א טיפלו בפצועים והעבירו אותם לבית החולים הלל יפה כשהם במצב קל. "אחד מכלי הרכב הפרטיים עלה על המדרכה ונכנס לחנות"
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 216
 
שמעון פרס ישתתף בחנוכת כביש על-שמו
כביש 9 הינו כביש רוחב המחבר את כביש מס' 4 לכביש 6 (חוצה ישראל) באזור השרון, כולל כאמור גם חיבור לדרום מזרח העיר ולשכונת הפארק. הכביש נסלל לאורך 10 קילומטרים ככביש פרברי מהיר, דו מסלולי ובעל שני נתיבי נסיעה בכל כיוון.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 484
 
הסתיימה סלילת רחוב פרנק

לדברי גנדלמן: "אנו שמים דגש רב על שיפור התשתיות וחזות העיר ומובילים פרויקטים בכל רחבי חדרה. התחייבתי בפני הציבור להוביל שינוי מהותי בנושא התשתיות העירוניות, וזאת בדיוק אנו עושים".
קרא עוד...
 
 
עיריית חדרה קידום למעבר יצור בגז
בישיבת העבודה ציינו נציגי חברת חשמל כי היכולת לעמוד בזמנים וביעדי הקמת הפרויקט תלויה רבות במהירות המענים המקצועיים שיקבלו באגף ההנדסה בעירייה בנושאי תיקי מידע, היתרים והליכי הרישוי הנדרשים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 515
 
 
 
חדוה יחזקאלי, הצטרפה לקואליצייה העירונית.
כאמור האחרונה שהצטרפה לקואליציה העירונית היא חדווה יחזקאלי שתכהן כמשנה לראש העיר ותהיה אחראית על תיק איכות הסביבה ושימור אתרי ובנוסף גם תשמש בתפקיד יו"ר מועצת העיר.
קרא עוד...
09:27 (06/01/19) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 280
 
 
כתובת נגד היועמ"ש אביחי מנדלבליט רוססה על החומה המפרידה בין אור עקיבא לכביש החוף
ראש העירייה יעקב אדרי אמר ל”כאן ב'” היום כי “הדבר נודע לי, אני מגנה ומצר על כך.” הוא הנחה את אנשיו לצאת ולמחוק את הכתובת. הוא שוחח עם מפקד תחנת חדרה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 386
 
גבעת אולגה משמר שכונה הוקם בשכונת עין הים,
מנהל אגף אכיפה וביטחון בעיריית חדרה, איתן כהן, מציין כי משמר השכונה שהוקם בעין הים מצטרף למשמרי שכונה בשכונת הפארק ובבית אליעזר. באגף האכיפה והביטחון
13:06 (30/12/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 160
 
ישיבת המועצה הראשונה של הקדנציה החדשה בחדרה
חוק העזר העירוני המצוי כיום מאפשר פתיחת מסעדות ובתי קפה בפאתי העיר אך כעת מנסים חברי מועצה שונים להעביר מהלך לפיו גם עסקים אחרים מרכולים חנויות בגדים וחשמל ועוד יוכלו להחליט האם לפתוח את העסק ביום המנוחה שבת מבלי להיקנס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 87
 
נחנכה אנדרטה לזכר 19 צנחנים שנפלו בחווה הסינית סמוך למושב עמיקם
בני כהן מנתניה את הרעיון בפני יו"ר קק"ל להקים אנדרטה לצנחנים שלחמו בחווה הסינית: "שכנעתי את אפי שטנצלר (יו"ר קק"ל בעבר, ר.ב) שזה חשוב למשפחות ויש למקום כזה ערך חינוכי לדור הצעיר שמטייל בארץ.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 268
 
יו"ר ועד עובדי עיריית חדרה, איציק יצחקי, הגיש בקשה לאישור סכסוך עבודה .
יצחקי טוען כי זיגדון פועל באופן חד צדדי ותוך התעלמות מוועד העובדים, אינו מקיים הסכמים קיבוציים, עורך שינויים במבנה הארגוני ופוגע בעבודה המאורגנת.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 388
 
תיק החקירה בעניינו של גנדלמן הועבר לפרקליטות
ממצאי החקירה ביססו תשתית ראייתית לכאורה נגד גנדלמן ולוי, כל אחד על פי חלקו, לביצוע עבירות מרמה והפרת אמונים, עבירות לפי חוק המחשבים, קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש מהלכי חקירה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 1582
 
עבודת המערכת העירונית בחדרה הצפויה לשנת התקציב 2019
מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון אמר למנהלי המחלקות שהם למעשה מובילי העשייה והשירות, וכי איכויותיהם הניהוליות יימדדו בתוצאות בשטח.
קרא עוד...
13:08 (06/12/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 529
 
המאבק באלימות נגד נשים בחדרה
ביום המאבק הבינלאומי אשתקד הנחה ראש העירייה על השתתפות של עובדים ועובדות כאחד בפעילות הסברה, ובמסגרת זו יצאו עובדי עירייה, מנהלי אגפים והפיקוח העירוני, והעניקו פרח לנשות העיר,
13:13 (06/12/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 362
 
 
 
 
 
 
 
מבצע אכיפה על אופניים חשמליים בחדרה
משטרת חדרה ביצעה מספר רב של מבצעי הסברה לדו-גלגלי ומתן אזהרות לרוכבי האופניים.לדברי מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים, נדב ליפשין, בשנת 2018 חלה עלייה משמעותית בתאונות דרכים קשות וקטלניות
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 256
 
 
 
 
עו"ד יגאל כהן איש סודם של אנשי פוליטיקה
ראשית,אומר יגאל כהן אני ממליץ שלא לעבוד לפי תחושת בטן. התחושות הללו מטעות כיוון שהן משקפות רצונות, כמיהות ושאיפות, ולמעשה מטשטשות את המצב האמיתי
קרא עוד...
23:27 (13/09/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 822
 
"שביעות רצון בסיעת זהות יהודית – לא יוקם שדה תעופה בעיר חדרה"
"בסופו של דבר התושבים הם אלה שמנחים אותנו, אך הדבר החשוב ביותר הוא התוצאה הסופית. אף אחד לא הבטיח להם שלא יוקם שדה תעופה בחדרה, אנחנו הבטחנו וקיימנו", אמר יו"ר הרשימה מלכיאל אלבז,
23:34 (27/08/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 794
 
 
הרב בנצי נורדמן ממשיך להפתיע מצטרף לסיעת "העיר של כולנו"
בנצי נורדמן עובר תחנה מצטרף לסיעת "העיר של כולנו" בראשות ניר בן חייםסיעת "יש"י" בראשותי מצטרפת לסיעת "העיר של כולנו" בראשות ניר בן חיים בבחירות הקרובות למועצת העיר.
קרא עוד...
13:22 (22/08/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 651
 
איקי צור מועמד לראשות האמנה להתחייבות לקמפיין הוגן ולא משמיץ
בהיותי גם איש חינוך (שירתתי כקצין חינוך ראשי של משטרת ישראל), אני יודע שניתן גם אחרת. אני מתכבד לחתום על האמנה ולקובע נורמות התנהגות ערכיות בשיח מכבד בחדרה."
14:42 (14/08/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 752
 
 
 
 
חופי חדרה נקיים : קבע המשרד לאיכות הסביבה
מבין החופים הלא מוכרזים שנבדקים, שניים מהם שייכים לשטח העיר חדרה: חוף הדייגים מנחל חדרה עד גבעת אולגה ("כפר הדייגים"), וחוף מכמורת המשתרע מתל גדור עד מכמורת. שני החופים זכו לציון "נקי". בבדיקה הקודמת זכה חוף מכמורת לציון הלא מחמיא "מלוכלך מאד".
קרא עוד...
23:34 (31/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 423
 
הסלוגן "מחזירים את חדרה לתושבים " מסע הבחירות של עוגן יוחננוב
וחננוב החליט שלא להצטרף למפלגת כולנו העירונית בריצתה למועצת העיר יחד עם ניר בן חיים לאחר שהאחרונים עשויים לתמוך בצביקה גנדלמן לראשות העיר זה דגל אדום מבחינתו
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 476
 
 
עיריית חדרה גורסת שפרסומי "אור ירוק" חוטאים לאמת
מנכ"ל עיריית חדרה, יעקב זיגדון, שלח השבוע מכתב חריף לעמותת "אור ירוק", ודרש שהעמותה תציג את הנתונים אשר שימשו כביכול לקביעה שחדרה היא העיר עם המספר הגבוה ביותר של ילדים הנפגעים מתאונות דרכים בחודשי הקיץ.
קרא עוד...
10:13 (11/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 533
 
 
 
 
 
 
 
פרק נוסף בהנחיות המרחביות שמפרסמת עיריית חדרה
לפי תיקון 101 לחוק התכנון והבנייה רשאית הוועדה המקומית לקבוע הנחיות מרחביות בתחומה.הנחיות אלה ניתנות כחלק מהמידע התכנוני ומחליפות תנאים בהיתר הבנייה וכן את התנאים המרחביים.ההנחיות המרחביות מהוות את הכללים והנהלים המקצועיים הנוגעים לעיצוב ותכנון של מבנים ומרחבים בנויים ברחבי העיר חדרה,
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 157
 
עו"ד אוהד מרחב יצהיר מועמדות לראשות העיר ?
אוהד לא מוותר על חדרה ועל תושביה בהודעה שהוציא מרחב לעוקביו ברשתות " לא התקפלתי מול אף גורם,אתגר או איום וגם מול קומבינטורים לא התקפל חדרה חשובה יותר
11:00 (10/06/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 552
 
יחלו עבודות ההקמה של הקאנטרי קלאב בחדרה
מרכז הכושר והבריאות המשפחתי יוקם בהשקעה כוללת של כ-40 מיליון שקלים וישתרע על שטח של 4,000 מ"ר ברחוב חטיבת גולני (מתחם עירון). השטח הוחכר להולמס פלייס על ידי העירייה לתקופה של 25 שנה לשם תכנון, הקמה והפעלה של המקום ולאחריה חוזר המקום לחזקת העירייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 89
 
בקרוב יחלו עבודות ההקמה של הקאנטרי קלאב בחדרה
מרכז הכושר והבריאות המשפחתי יוקם בהשקעה כוללת של כ-40 מיליון שקלים וישתרע על שטח של 4,000 מ"ר ברחוב חטיבת גולני (מתחם עירון). השטח הוחכר להולמס פלייס על ידי העירייה לתקופה של 25 שנה לשם תכנון, הקמה והפעלה של המקום ולאחריה חוזר המקום לחזקת העירייה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 183
 
 
 
תושבי חדרה הפגנה מחאה ותמיכה בעסקים שכן פתוחים בשבת
סדרת המחאות מתייחסת לכל העסקים בעיר חדרה שסגורים בשבת בכל מתחמי הבילוי, היא הייתה אמורה להיחנך במתחם החדש והמפואר יותר, מול החוף וילג', שכל החנויות בו צפויות להיות סגורות בשבת אבל עברה מיקום מסיבות 'טכניות' ואבל בשבוע הבא תתקיים שם כמתוכנן.
קרא עוד...
10:33 (11/05/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 301
 
חדרה :שער העיר הצפוני הומלץ להפקדה
תוכנית שער העיר ממוקמת בכניסה הצפונית של העיר בסמיכות לכביש מס' 4, מצפון לצומת חרושת. התוכנית מציעה מתחם מסחר ותעסוקה בהיקף של כ-112,000 מ"ר שטח עיקרי, תוך יצירת חזית עירונית אל כביש 4 וכן אל רחוב בעלי המלאכה
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 195
 
עו"ד יניב דרי מתמודד לראשות העיר שינויים קונקרטיים/מצע
אני חושב שנסיון עסקי משמעותי במגזר הפרטי, תוך אחריות אי=F9ית ומיידי=FA לכל החלטה (שמשפיעה כאן ועכשיו ויש לה נפקות כספית מיידית על מקבל ההחלטה), מהווה יתרון על פני נסיון במגזר הציבורי שם המשמעויות הכספיות של טעויות או אי דיוקים נופלות על הקופה הציבורית ובמקביל משאב כח האדם הוא בלתי מוגבל.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 200
 
 
גן בשכונת חפציבה על שמו של בן המקום טירן ארזי
טירן נפל בקרב ב-9 באפריל 2002, כאשר נכנס בראש לוחמים לתוך סמטה והיה הראשון שנורה ונהרג. בקרב זה נפלו עוד 12 חיילים. בן 33 היה בנופלו. הותיר אחריו אישה, ילדים, הורים, אחים ואחות. על הגלעד שהציבו הוריו של טירן בגן הציבורי, חרותים סביב שמו גם שמותיהם של 12 חבריו שנפלו עמו בקרב.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 370
 
 
כניסה ליכוד שלנו

לחיצו על התמונה
 
בואו לפרסם במחירים חסרי תקדים מחק

 
 
פרויקט יצחק שמיר בין גשר אריאל שרון למחלף גבעת אולגה. " חדרה זוכרים את יצחק שמיר"
לפרויקט, שעלותו נאמדת בכ-102 מיליון שקלים, יתרונות משמעותיים. הוא יהיה כניסה חדשה ומוסדרת לעיר חדרה מכביש החוף (כביש 2), בקטע שבין גשר אריאל שרון ועד צומת מחלף אולגה. כמו כן יאפשר הנגשת מרכז התחבורה המשולב המיועד לקום באנרג'י פארק,
קרא עוד...
09:48 (05/09/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
מנכל נתיבי ישראל לעיריית חדרה התנהלות תמוהה ופוגענית לקידום פרוייקט הרחבת מחלף אולגה
יודגש כי העירייה רואה חשיבות רבה למימוש הפרוייקט להרחבת כביש ומחלפי חדרה אולם כל רצונה שהעבודות יתבצעו על פי התוכניות החלות במקום ובהתאם לחוק
קרא עוד...
09:33 (13/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
פרויקט יוליאנה בחדרה ייפתח השבוע לנוסעים: לאחר שנים ארוכות
מדובר באחד הפרויקטים החשובים מבחינת ויסות תנועתי ונגישות תחבורתית בחדרה. אף על פי שפרויקט ארבע אגודות ממוקם במזרח העיר, צפויה סלילתו להשליך מבחינה תחבורתית ולהקל על עומסי התנועה ברדיוס גדול הכולל גם על מרכז העיר.
קרא עוד...
10:33 (11/07/18) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
תקציב ראשוני לקידום מרכז התחבורה בחדרה
מרכז התחבורה יוקם באנרג'י פארק, בסמוך לתחנת רכבת חדרה מערב. אל המרכז תעבור התחנה המרכזית, במקום התחנה המרכזית הישנה הפועלת כיום במרכז העיר על שטח פרטי ומיועדת לפינוי. במקומה ייבנה פרויקט מגורים, מסחר ומשרדים כחלק מתוכנית התחדשות עירונית.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
חדרה : חלופה למסוף מטענים (רכבת) ממזרח לאזור התעשייה
לדברי העירייה, התוכנית מהווה מענה להוראה בתוכנית חד/1300 (אנרג’י פארק) בדבר העתקת מסוף המטענים הקיים של רכבת ישראל מאזור תחנת הנוסעים
13:21 (04/05/17) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: -1   צפיות: -1
הושלמה הסוללה האקוסטית ברחוב גרינבוים
סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי, הממונה גם על תיק איכות הסביבה, מזכיר הוועדה החקלאית וסגן מנהל אגף שפ"ע חיים חומרי, ביד עם מנהל מחלקת גנים דני אחרק, עומדים מקרוב אחרי התקדמות הפרויקט, שיורחב לאחר שראש העיר צביקה גנדלמן אישר הגדלת תקציב בעשרות אלפי שקלים.
קרא עוד...
15:11 (06/12/16) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 64
יוצא לדרך פרויקט ארבע אגודות, המוכר כדרך יוליאנה
פרויקט דרך יוליאנה מתוכנן ליצור חיבור ישיר בין רחוב צה"ל (הכניסה המזרחית לעיר) לבין היציאה צפונה מחדרה, החיבור לכביש 65 ושכונת בית אליעזר. הכביש יחבר את שכונת בית אליעזר דרך אחוזת דניה עד לכיכר ברחוב צה"ל ויקל מאד את הנגישות למזרח העיר
קרא עוד...
10:11 (09/03/16) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 519
הוקרה לסגן ראש העיר עו"ד צפריר ביטון
עו"ד צפריר ביטון סגן ראש העיר פעל לסייע במציאת פתרון לבעיות מגרש הטסטים בעיר חדרה לפי בקשת מורי הנהיגה בחדרה .צפריר פעל במהירות לעבודת מטה.ביעילות.רצינות.התחשבות.ורגישות רבה למצוקה שעמדה בפני מורי הנהיגה.בעיר חדרה על כך מודים לו מורי הנהיגה.
קרא עוד...
14:42 (10/08/15) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 333
נחנך כביש שמעון פרס המחבר את חדרה לכביש 9
הנשיא לשעבר פרס הזכיר כי את ראשוני חדרה אשר עלו על הקרקע לפני 125 שנה והקימו יישוב באזור קשה ובתנאים בלתי אפשריים. לדבריו, היום חדרה היא כמו פרפר יפה שמצמיח ופורש כנפיים
קרא עוד...
10:53 (13/08/15) מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0   צפיות: 614
גבעת אולגה :נחנך החיבור של עין הים לכביש החוף
לדברי ראש העיר גנדלמן, הפרויקט מחבר את אזור דרום גבעת אולגה לכביש החוף כחלק משורת הפעולות שהעירייה מבצעת לקידום העיר ושיפור השירות לתושבים. גנדלמן: "החיבור ישרת את כלל תושבי גבעת אולגה ועין הים
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
15:05 (07/12/14) מערכת האתר חדרה שלנו
שטח התוכנית מעל 300 דונם והיא כוללת את תוואי הדרך שבין צומת חרושת (אליאנס) על כביש 4 עד צומת הלל יפה והחיבור ל"אנרג'י פארק" וכביש 2. התוכנית מסדירה את רצועת קווי הדלק ומשפרת את מערך התחבורה והנגישות לשכונות משני עבריה ולמבני הציבור
קרא עוד...
13:03 (22/03/15) מערכת האתר חדרה שלנו
מחלקת אחזקת כבישים יוצאת לביצוע עבודות עיליות ברחובות בעיר, במשותף עם תאגיד מי חדרה שיבצע עבודות תת-קרקעיות להחלפה ושדרוג צנרת מים וביוב
קרא עוד...
08:37 (02/12/14) מערכת האתר חדרה שלנו
בעקבות הצעתו של סגן ראש העיר עו"ד צפריר ביטון אשר עלתה בישיבתה של הנהלת העיר הנחה ראש העיר צביקה גנדלמן את אגף ההנדסה לערוך מיפוי של כל התמרורים ברחבי העיר, על מנת לבחון את נחיצותם או לחילופין לגלות באלו מקומות יש צורך בהצבת תמרורים חדשים. זאת במטרה להשליט סדר בכבישי העיר ובמקומות החנייה.
09:41 (24/11/14) מערכת האתר חדרה שלנו
סלילת הקטע הנדון תשלים ציר תנועה רציף מזרח- מערב, ובכך ישלים את ציר הרוחב המרכזי של העיר, שיימתח בין שכונת בית אליעזר במזרח חדרה עד מחלף אולגה וחוף הים במערב העיר.
קרא עוד...
14:02 (07/10/14) מערכת האתר חדרה שלנו
קרא עוד...
09:17 (16/02/15) מערכת האתר חדרה שלנו
קרא עוד...
09:37 (24/07/14) מערכת האתר חדרה שלנו
כביש 9 החדש באיזור עמק חפר. המקטע שאורכו כ-10 ק"מ נסלל על כביש דו-נתיבי ודו מסלולי שיחבר בין כבישי האורך של כביש 4 מדרומית לחדרה ולכוון מחלף באקה בחוצה ישראל.
קרא עוד...
15:47 (26/10/14) מערכת האתר חדרה שלנו
המסלול של קו 13 יוצא מבית אליעזר (ליד הקניון), דרך שכונת הפארק, רחוב משמר הגבול תוך מתן מענה לבית ספר "אילן רמון", תחנה המרכזית, רחוב הנשיא, קופת חולים דגני, נווה חיים תוך מתן מענה לבתי ספר "מוריה" ו"ניצנים", המרכז הרפואי "הלל יפה", גבעת אולגה הוותיקה והשכונות החדשות כולל עין הים, חופים, ובחזרה. הקו פועל בכל 20 דקות.
קרא עוד...
07:27 (15/09/14) מערכת האתר חדרה שלנו
קרא עוד...
11:25 (05/05/14) מערכת האתר חדרה שלנו
פעילות מתמשכת של סגן ראש העיר עו"ד צפריר ביטון מול החברה הלאומית לדרכים "נתיבי ישראל"
קרא עוד...
11:58 (25/06/14) מערכת האתר חדרה שלנו
קרא עוד...
09:56 (18/04/14) מערכת האתר חדרה שלנו
בשורות טובות לחג לנוסעי הרכבת בתחנת חדרה. במסגרת שיפור השרות לנוסעים, החליטה הנהלת רכבת ישראל כי היא עתידה לשדרג את תחנת הרכבת חדרה מערב, בעלות של כשמונה מיליון ש’’ח.
קרא עוד...
11:46 (08/04/14) מערכת האתר חדרה שלנו
קרא עוד...
11:57 (05/11/13) מערכת האתר חדרה שלנו
שיתוף פעולה מוצלח בין משטרת חדרה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, עיריית חדרה באמצעות אגף החינוך, אגף הרווחה ופרויקט מיל"ה וכן היחידה למאבק בסמים ואלכוהול והמטה לבטיחות בדרכים חברו יחד למיזם "נוער חדרה רוכב על בטוח"....ראה/י עוד
00:47 (14/10/13) מערכת האתר חדרה שלנו
עם קבלת ההרשאה התקציבית ממשרד התחבורה תחל העירייה בביצוע מיידי של הפרויקט, וזאת בעקבות היערכות מבעוד מועד והשלמת התוכניות כל ההכנות הדרושות. הכביש המחבר ייקרא ע"ש נשיא המדינה שמעון פרס, ועלותו כ-40 מיליון שקלים. סלילתו תחבר את חדרה גם לכביש 6
20:58 (08/09/13) מערכת האתר חדרה שלנו
כביש משמר הגבול תוכנן כעורק תחבורה ראשי ורציף המוביל ישירות מכביש 4 עד לבית אליעזר. הכביש מהווה פריצת דרך מבחינת נגישות תחבורתית ויסיט את עומס התנועה מהרחובות במרכז העיר אל הרחובות הייעודיים...ראה/י עוד
15:04 (26/08/13) מערכת האתר חדרה שלנו
העירייה תשקיע מעל 5 מיליוני שקלים בפיתוח רחוב פיינברג כולל סלילה. בימים אלה החל שלב א' בפרויקט, הכולל תאורה, ניקוז, מים וביוב, הטמנת תשתיות חשמל, העתקת קווי בזק והוט, מדרכות וגינון...ראה/י עוד
מדליקים אורות במכונית גם בשעות היום נכנסה לתוקף התקנה המחייבת נהגים להדליק אורות גם בשעות היום. המטרה להיראות טוב יותר בימי גשם סגריריים. ואגב, החזאים צופים סופשבוע רטוב לפרקים. גשום אך לא יציב ולעיתים אף התחממות.
12:59 (15/07/13) מערכת האתר חדרה שלנו
העבודות שביצעה העירייה כללו עיצוב כניסה חדשה לבית אליעזר, פיתוח תשתיות, סלילה, מדרכות, חידוש תאורת הרחוב, גינון ברמה מתקדמת ובנוסף סוללת נוי והפרדה בין הכביש לבנייני המגורים. כעת מחבר הרחוב את חטיבת הנחל וחטיבת גולני לשכונה ובנוסף הוסדרה גם הכניסה לרחוב יגאל...ראה/י עוד
12:49 (21/07/13) מערכת האתר חדרה שלנו
כביש משמר הגבול תוכנן כעורק תחבורה ראשי ורציף המוביל ישירות מכביש 4 עד לבית אליעזר. עם תום עבודות התשתית והפיתוח החלה סלילת הכביש המהווה פריצת דרך מבחינת נגישות תחבורתית ויסיט את עומס התנועה מהרחובות במרכז העיר אל הרחובות הייעודיים...ראה/י עוד
לאחר השלמת התכנון והאישור לביצוע של רחוב פיינברג, משלימה העירייה את התכנון של רחוב רש"י לקראת עבודות פיתוח שיכללו סלילה, תשתיות מים, חשמל ותקשורת, מדרכות, תאורה, גינון וריהוט רחוב...ראה/י עוד
15:56 (07/07/13) מערכת האתר חדרה שלנו
חדרה זכתה להיכלל בין הערים שקיבלו ניידת בטיחות בדרכים מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, וזאת הודות לפעילות המקצועית והיעילה של המטה לבטיחות בדרכים של העירייה. היעד: צמצום מספר תאונות הדרכים בעיר ...ראה/י עוד
14:00 (02/06/13) מערכת האתר חדרה שלנו
שיתוף הפעולה בין עיריית חדרה, משרד התחבורה, רכבת ישראל, אגד ונתיב אקספרס, מביא לשיפור מערכת התחבורה הציבורית בעיר לרווחת התושבים...ראה/י עוד
12:56 (01/05/13) מערכת האתר חדרה שלנו
במטרה להתאים את רשת הכבישים לנפח התנועה שגדל מאוד כתוצאה מהפיתוח המואץ של העיר בשנים האחרונות...ראה/י עוד
09:53 (19/02/13) מערכת האתר חדרה שלנו
הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של תשתיות לאומיות אישרה את תת''ל 31, תכנית לשדרוג כביש מספר 2 בין חבצלת למחלף זיכרון יעקב, כולל מחלף כפול בחדרה (גבעת אולגה).
14:44 (10/01/13) מערכת האתר חדרה שלנו
בעקבות הפיתוח המואץ בחדרה התעורר צורך לסלול המשך לכביש 9, כדי לחברו גם לשכונות החדשות. משרד התחבורה אישר השבוע את סלילת הקטע הנוסף. העלות: כ-70 מיליון שקלים
11:23 (25/01/13) מערכת האתר חדרה שלנו
עיריית חדרה פועלת רבות ובתקציבים גדולים לשדרג את מערכת הכבישים והתשתיות, חלקן בנות עשרות שנים, ובכלל זה בוצעו השנה הסדרי תנועה רבים בתוך העיר:
11:09 (05/03/13) מערכת האתר חדרה שלנו
החל מהשבוע הורחב בחדרה פרויקט "שילובים", פרויקט המשפר את האינטגרציה הקיימת בין שירותי התחבורה הציבורית לשירותי רכבת ישראל.
12:27 (28/02/13) מערכת האתר חדרה שלנו
...כנס/י עוד
12:13 (27/01/13) מערכת האתר חדרה שלנו
עבודות התשתית ושינויי התנועה נועדו להתאמת התשתית התחבורתית במרכז העיר לנפח התנועה, שגדל מאוד כתוצאה מהפיתוח המואץ שעוברת העיר בשנים האחרונות
14:49 (21/12/12) מערכת האתר חדרה שלנו
תושבי רחוב פיינברג הוותיק והמרכזי בחדרה מתלוננים כבר עשור שהכביש מסוכן - ללא מדרכות, בלי תאורה ובלי מקומות חנייה. גם העובדה שבמקום פועלים כמה מוסדות חינוך שילדיהם מסתכנים בחציית הכביש לא הצליחה להזיז את העניינים. העירייה: העבודות יבוצעו ב-2013
09:59 (21/08/12) מערכת האתר חדרה שלנו
חברת המועצה לשעבר, חדווה יחזקאלי, סיפרה כי הרמזורים החדשים הם רק הסנונית הראשונה, וכי עיריית חדרה מתכננת להרוס את כיכר התנועה הסמוך לקניון בלב העיר, ולהציב במקומו רמזור נוסף.חבר מועצת העיר לשעב גנדלמן.שלח מכתב חריף למשרד התחבורה בו הוא תוקף את הכשל התכנוני של הרמזורים, מאגף ההנדסה בעיריית חדרה נמסר בתגובה: "מדובר ברמזור שמאפשר פניות, אשר לא היו קיימות בעבר למרות נחיצותן
11:34 (08/02/13) מערכת האתר חדרה שלנו
סקר חדש של עמותת ''אור ירוק'', חושף נתונים מדאיגים על מעבר צומת באור אדום
13:37 (09/06/11) מערכת האתר חדרה שלנו
בעקבות הפיתוח המואץ בחדרה התעורר צורך לסלול המשך לכביש 9, כדי לחברו גם לשכונות החדשות. משרד התחבורה אישר השבוע את סלילת הקטע הנוסף. העלות: כ-70 מיליון שקלים
עיריית חדרה קיבלה ממשרד התחבורה הרשאה תקציבית בגובה כ-25 מיליון שקל לביצוע דרך יוליאנה. הפרויקט יקצר את זמני הנסיעה ממזרח העיר ליציאה צפונה, יקל את הנגישות ויחסוך מהנהגים את הפקקים ועומסי התנועה
10:18 (06/07/12) מערכת האתר חדרה שלנו
קווי הלילה מופעלים באמצעות מפעילי התחבורה הציבורית המורשים בכל אזור, בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, משרד החינוך, התאחדות הסטודנטים והרשויות המקומיות.
22:23 (24/03/12) מערכת האתר חדרה שלנו
צעירים בחדרה מחתימים עצומה בדרישה להפעיל תחבורה ציבורית בשבת. העירייה בתגובה: "ההחלטה על כך לא בתחום הסמכות של העירייה, אלא הממשלה"
הגשר החדש שנבנה בחדרה ייקרא על שמו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון. חברים בהנהלת העיר לא מרוצים מהבחירה, הוא" עקר ישובים "
09:53 (13/01/12) מערכת האתר חדרה שלנו
שדה התעופה דב אינו לבד: צוות היגוי בינמשרדי לקידום זמינותם של שדות תעופה המליץ להאיץ את סוגיית שדה תעופה פנים ארצי חלופי לשדה הרצליה, באזור עין שמר, כך נודע ל-TheMarker. ההמלצה כלולה בדו"ח מיוחד שהגיש לאחרונה הצוות לשר התחבורה, ישראל כץ, בנושא.
23:27 (30/10/11) מערכת האתר חדרה שלנו
העבודות מתבצעות בד בבד לשני הכיוונים: כביש 4 וכביש 6. ראש עיריית חדרה: "החיבור לכביש 6 יהפוך את חדרה לאחת הערים הנגישות ביותר בישראל, יאפשר פיתוח מואץ של שכונות ופרויקטים ויקפיץ את מחירי הנדל"ן"הצפי לסיום העבודות הינו כשנה וחצי עד שנתיים, שבסיומן תחובר חדרה ישירות לכביש 6.
15:13 (01/11/11) מערכת האתר חדרה שלנו
החל מהיום ועד ה-31 במארס יחויבו הנהגים להדליק אורות בעת נסיעה בכבישים בין-עירוניים גם בשעות היום. הקנס על אי הדלקת האורות הוא 100 שקלים ושתי נקודות חובה
22:55 (26/08/11) מערכת האתר חדרה שלנו
הנחיות חדשות של משטרת התנועה הארצית קובעות כי בשל הלחץ בבתי המשפט לא יזומנו לדין עבריינים שנוהגים ללא רישיון בתוקף בתקופה של עד שנה "במטרה לייעל ולמקד את האכיפה האפקטיבית לעבירות חמורות
22:48 (16/08/11) מערכת האתר חדרה שלנו
מחקר מכון ירושלים לחקר שווקים: "מס הקנייה בישראל - מהגבוהים בעולם" ■ "4 יבואנים אחראיים ליותר מ-50% מהשוק" ■ בישראל רק 325 רכבים ל-1,000 איש, לעומת 500 באיחוד האירופי
10:23 (22/12/13) מערכת האתר חדרה שלנו
במקביל מתוכננות עבודות תשתית נרחבות לאורך הכביש העובר בגב השכונה, וזאת במסגרת עבודות התשתית המתבצעות ביחד עם תאגיד "מי חדרה" בשכונת הזיתים וכוללות שדרוג מערכות תת-קרקעיות של מים וביוב ועבודות עיליות לשדרוג הכבישים והמדרכות...ראה/י עוד
15:47 (10/08/11) מערכת האתר חדרה שלנו
פניה לשר התחבורה :.אבקשך להנחות את הגורמים המקצועיים במשרדך להוציא תקנות מתאימות אשר תבטחנה שבכל רכב המסיע ילדים יותקנו גלאי נפח, אשר יפעילו אזעקה במקרה שהילד נשכח בתוך הרכב ללא כל השגחה.
18:08 (08/07/11) מערכת האתר חדרה שלנו
החיל אליהו אדרי ז"ל הלווית החיל היום בשעה 15:00 בבית עלמין הצבאי אור עקיבא
יבואני טויוטה פריוס פלאג אין ושברולט וולט המונעות לטווח מוגבל באמצעות חשמל ולאחר מכן באמצעות מנוע בנזין פנו לרשות בבקשה לקבל הטבה במסים. ההטבה תוזיל את מחירן באופן משמעותי
14:47 (29/06/11) מערכת האתר חדרה שלנו
למרות התנגדות ציבורית,הרפורמה תצא לדרכה.עליות מחירים,שינוי שיטת התשלום,הגדרת נת"צים ובעיקר שינוי מסלולים וביטול קווים.
23:20 (06/01/11) מערכת האתר חדרה שלנו
כביש מספר 2 כביש החוף עולה למהירות של 100 קמ"ש
18:08 (05/12/10) מערכת האתר חדרה שלנו
ענף הרכב והתחבורה
הוועדה לתשתיות לאומיות החליטה לקדם את התכנית לשדרוג כביש 2 הקיים בקטע שבין חבצלת השרון לחדרה
15:26 (26/07/10) מערכת האתר חדרה שלנו
הרחבת הסמכויות על ידי משרד התחבורה תאפשר קבלת החלטות ואישורים של הסדרי תנועה ללא צורך בנציגות של משרד התחבורה
עמותת אור ירוק מדווחת על כ-2900 תאונות דרכים בין השניים 2007\2009
15:10 (18/06/10) מערכת האתר חדרה שלנו
הענקת תו חניה חופשית לבני 70 מעשה נאה
ראש העיר לשר הפנים: יש לפתור בדחיפות את בעיית גשר אולגה
השר אריה מכלוף דרעי, המכהן כשר הפנים וכשר לפיתוח הפריפריה, ערך ביקור עבודה בחדרה, לבחינת אפשרויות סיוע לפרויקטים שהעירייה מקדמת בעיר.
16:54 (24/07/16)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 207
 
 
חדרה אם ושני ילדיה נפצעו מפגיעת רכב
תאונת דרכים ברחוב משמר הגבול בחדרה
קרא עוד...
14:22 (18/12/16)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 72
בדרך לרכבת
החלו העבודות לשדרוג הדרך המחברת את רחוב יהודי פקיעין לתחנת הרכבת
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 27
בחדרה הולכים על בטוח
השבוע הלאומי לבטיחות בדרכים, שמציינת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, יתקיים בין התאריכים 1 עד 5 בנובמבר תחת המוטו "הולכים על בטוח".
קרא עוד...

תגובות: -1
צפיות: -1
מהפכת התעריפים בתחבורה הציבורית מגיעה לחדרה
שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ ציין כי מבנה התעריפים החדש, המשלב בין כל אמצעי התחבורה הציבורית: אוטובוסים, רכבת ישראל והרכבת הקלה, יגדיל את האטרקטיביות של התחבורה הציבורית ויגרום לנוסעים רבים להעדיף את התחבורה הציבורית על פני הרכב הפרטי.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 62
נחנך כביש שמעון פרס
טקס חנוכת הכביש התקיים במעמד שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ, ראש העיר צביקה גנדלמן, מ"מ ראש העיר עו"ד טל אליהו, סגני ראש העיר עו"ד צפריר ביטון
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 155
הכנות אחרונות לקראת חנוכת כביש שמעון פרס
כביש שמעון פרס יחבר את חדרה לכביש 9 וממנו לכביש 6 (חוצה ישראל), מה שישפר רבות את הנגישות התחבורתית לעיר, ישחרר את מרכז העיר מהעומס התחבורתי שהיה קיים בהיעדר אלטרנטיבה, ויאפשר פיתוח מואץ ובעיקר בדרום מזרח חדרה.
קרא עוד...

תגובות: 0
צפיות: 31
 
החיבור לכביש החוף יהווה מעבר תחבורתי חשוב שיקשר את מערב העיר לעורק ראשי ארצי. את העבודות מנהלת החברת הכלכלית חדרה
קרא עוד...
 
כביש 9: התקדמות בהקמת מחלף חדרה
התקדמות רבה בעבודות לסלילת כביש 9, כולל מחלף חדרה דרום וגשר המוקם על-פי דרישת העירייה ליד בית העלמין החדש. כביש 9, המתחבר לכביש 6, צפוי להפוך את חדרה לאחת הערים הנגישות ביותר בישראל ויאפשר פיתוח מואץ של שכונות ופרויקטים...ראה/י עוד
14:46 (14/07/13)
מערכת האתר חדרה שלנו
תגובות: 0
צפיות: 2206